You (Ty)
93/100 - 100×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Joe Goldberg

Joe Goldberg

Manažer knihkupectví, který se zajímá o své ženské objekty víc než je zdrávo.

Sezóny 4
2018 - 2023

Joe je sympatický vedoucí knihkupectví v New Yorku s pronikavým zádumčivým pohledem a skvělým pozorovatelským talentem. Je tak trochu záhada, žije sám v nájemním bytě a podporuje Paca, chlapce ze sousedství. Navenek slušný, ohleduplný a soucitný mladík ale možná skrývá něco temného. Projevuje značnou posedlost studentkou literatury Beck. Soused Ron je toho názoru, že je Joe úchyl. A nejspíš má pravdu.

Foto: Lifetime, Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

magor

31.10.2021 | 14:37:30

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama