You (Ty)
93/100 - 97×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Ve druhé části série vypukne naprosté peklo

Ve druhé části série vypukne naprosté peklo

Za tři týdny se můžete těšit na druhou půlku čtvrté řady. Na konci té první se Joe dozvěděl, kdo mu je neustále za zadkem a nutí jej ke špatnostem. Nyní musí přijít na to, o co dotyčnému vlastně jde. Navíc vypukne naprosté peklo a Joe se shledává s osobou, o níž si myslel, že už ji nikdy neuvidí.

5 0
15.2.2023

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

BrianGee

Jediné, co mě v téhle sérii zajímá je návrat Love

redaktor
19.2.2023 | 10:59:23
Anrex

Buď jsem jasnovidec, nebo se Netflix moc nesnaží, protože už asi u druhé epizody mě napadlo že by to mohl být budoucí pan starosta, jelikož je až moc podobný Joeovi a jako a to jeho Německo m nesedělo. A když jsem si přečetl název tohoto článku o tom kdo se vrátí, Love bylo to první co mi problesklo hlavou. Dává to i smysl. Když se chystáš někoho otrávit, radši si vezmeš protijed, protože co kdyby náhodou.

#3 tominotomino
2.3.2023 | 22:37:31
tominotomino

#2 Anrex: Mě celkem překvapuje, že si spoustu lidí myslí, že půjde o reálnou Love. Spíš to bude jen přelud, který bude mít Joe, tak jak třeba viděl ve druhé sérii Beck.

webmaster
6.3.2023 | 22:10:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Death of Jonathan Moore

cz100%
DOKONČENO

První sérii překládali: @LadyAlex, @Miss.Fine, @siri a @Twister78.
Titulky od druhé série pocházejí z dílny Netflixu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama