24 (24 hodin)
90/100 - 52×

24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Tate Donovan (Mark Boudreau), Kim Raver (Audrey Boudreau), Yvonne Strahovski (Kate Morgan)

Chloe O'Brian

Chloe O'Brian

Chloe O´Brian se poprvé v seriálu objevila ve třetí řadě jako počítačová analytička na CTU. Další zkušenosti má se zpravodajstvím a internetovým zapisováním. Svoje vzdělání získala na kalifornské univerzitě.

Sezóny 7
2003 - 2014

Chloe je známá tím, že je skvělá počítačová expertka, ale má taky schopnost říkat nesprávné věci v nesprávnou dobu.

Navzdory jejímu někdy divnému chování si Chloe získala na CTU několik dobrých přátel vůči kterým projevila hodně loajality. Pomohla agentovi Chaseovi Edmundsovi pečovat o jeho dceru když ji její matka, Chaseova bývalá přítelkyně, opustila a dokonce tvrdila, že je dítě její aby se s Chasem nerozešla jeho současná dívka Kim Bauerová.

Chloe má také velice komplikované přátelství s Jackem Bauerem. Chloe často riskuje svoji práci a někdy dokonce i život když tajně pomáhá Jackovi, protože věří že má pravdu kdežto její šéf se mýlí. Pomohla mu třeba získat přístup k počítačům CTU bez povolení a bylo toho i víc…

Na začátku 4. řady byl jejich vztah velice napjatý. Chloin přítel byl unesen teroristy, protože náhodou objevil zásadní informace týkající se jejich plánů, Chloe se obrátila na Jacka pro pomoc. Jack ji šokoval když byl ochotný nechat zemřít jejího přítele jenom aby neztratil teroristy, ale nakonec jejího přítele zachránil. Tento čin vedl Chloe k tomu že se stala 100% loajální vůči Jackovi a dokonce odmítla přestat Jackovi pomáhat i když už nepracoval na CTU.

Chloe odešla z práce, ale později byla povolána zpět, když jako ředitelka CTU nastoupila Michelle Dessler. Chloe si získala její důvěru a pomáhala jí a Tonymu zfalšovat Jackovu smrt na konci 4. řady..

V 5. řadě má Chloe vztah se svým kolegou Spencerem. Je jediná osoba, která má kontakt na Jack od té doby co zfalšovali jeho smrt a taky je jediný člověk, který ví o Jackově „smrti“ a zatím přežil vražedné atentáty. Chloe je dokonce zatčená za napomáhání Jackovi, ale její skvělé počítačové schopnosti ji umožní vyhnout se následkům a dále pracovat na CTU.

podle wikipedia.org

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jak zakončit příběh Jacka Bauera?

Jaký byste Jacku Bauerovi přáli konec?

69%
13%
11%
7%
108 hlasů

Reklama

Přehled sérií

Přehled sérií 24

Jaká je vaše nejoblíbenější řada seriálu 24?

44%
14%
10%
8%
8%
6%
6%
5%
80 hlasů

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama