24 (24 hodin)
90/100 - 51×

24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Tate Donovan (Mark Boudreau), Kim Raver (Audrey Boudreau), Yvonne Strahovski (Kate Morgan)

Kim Bauer

Kim Bauer

Dcera Jacka Bauera a Teri Bauerové…

Sezóny 6
2001 - 2010

Kimberly, se poprvé v seriálu objevila v 1. díle 1. řady a pak byla téměř ve všech dílech od 1. do 3. řady. Kim se neobjevila ve 4. řadě, nicméně se o ní Jack zmínil. Kim žije s Chasem Edmundsem a stará se o jeho dceru Angelu. (Skutečný důvodem však bylo, že se Elisha chtěla více objevovat ve filmu.

Kim studovala střední školu v Santa Monice a pak začala pracovat na CTU v Los Angeles.

Kim byla poprvé ukázána jako teenager, který se snaží vyrovnat s tím, že se její rodiče rozešli. Naschvál se vydala na party se svoji kamarádkou Janet Yorkovou, kde se setkali se dvěma chlapci. To ale byla velká chyba, protože oba chlapci byli podplaceni Irou Gainesem a měli je unést. Součástí Gainesova plánu na zabití Davida Palmera bylo totiž použití Jacka Bauera.

Po smrti Teri dává Kim vinu Jackovi, opouští školu a stává se chůvou. Ze smrti své matky obviňuje hlavně Jackovu práci a přestala se s ním stýkat. Postupem času si Kim uvědomila, že ji Jack nade vše miluje. To ji stačilo na to aby se rozhodla změnit svůj život a vyškolit se pro práci na CTU.

podle wikipedia.org

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jak zakončit příběh Jacka Bauera?

Jaký byste Jacku Bauerovi přáli konec?

69%
13%
11%
7%
108 hlasů

Stav titulků

Epizoda S09E12: Day 9: 10:00 p.m. – 11:00 a.m.

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Přehled sérií

Přehled sérií 24

Jaká je vaše nejoblíbenější řada seriálu 24?

44%
14%
10%
8%
8%
6%
6%
5%
80 hlasů

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama