24 (24 hodin)
90/100 - 52×

24(24 hodin)

Jack Bauer je agentem vládní agentury CTU, úkolem které je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům (Counter Terrorist Unit). Společně s rodinou má velký dar připlést se do pořádných malérů, které jsou navíc nebezpečné pro celé USA. Jde o přelomový seriál s reálnou časovou linií – každá epizoda pokrývá jednu hodinu děje a jedna 24 epizodní sezona tak pokrývá přesně jeden skutečně náročný Bauerův den (a jednu teroristickou hrozbu). Bauer je agentem vládní agentury CTU, jeho úkolem je předcházet a zasahovat proti možným teroristickým útokům na USA.

USA | 2001 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | FOX | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
hrají
Kiefer Sutherland (Jack Bauer), Elisha Cuthbert (Kim Bauer), Carlos Bernard (Tony Almeida), Gbenga Akinnagbe (Erik Ritter), Michelle Fairley (Margot Al-Harazi), Tate Donovan (Mark Boudreau), Kim Raver (Audrey Boudreau), Yvonne Strahovski (Kate Morgan)

Michelle Dessler

Michelle Dessler

Michelle vystudovala univerzitu v Kalifornii, začala jako pracovnice ve Státním institutu v oddělení počítačové bezpečnosti a technologie, poté začala pracovat pro CTU v Los Angeles.

Sezóny 4
2002 - 2006

Poprvé se Michelle objevila v druhé řadě, kde pomáhala předejít nukleární pumové hrozbě. Během dne se její příležitostné flirtování s Almeidou vyvinulo ve vážnější vztah, navzájem si pomohli projít traumatem, které prožili. Po smrti George Masona, který obětoval svůj život když letěl s bombou k izolovanému místu, se stal Tony novým velitelem CTU. Michelle pomáhá Jackovi, Tony jí nevěřil, ale potom co byla hrozba odhalena, pochopí, že Michelle měla pravdu a pomáhá jí a Jackovi.

Během následující tří let se Michelle provdá za Tonyho. Ve třetí řadě, po tom co byl Tony postřelen se Michelle navzdory velkému stresu ujímá velení na CTU. Do CTU přijíždí divizní agent Ryan Chappelle aby na všechno dohlédl. Poté co se po operaci do CTU vrátí Tony, jede Michelle společně s Gaelem Ortegou a speciálním týmem do hotelu Chander Plaza, kde teroristé plánují vypuštění smrtícího viru. Ačkoli nepřijely ochranné obleky, Michelle následována ostatními členy týmu šla dovnitř pomáhat hotelové ochrance hledat virus. Většina hostů, personál hotelu i agenti CTU zemřeli během následujících hodin zatímco Michelle byla jedním z mála lidí, kteří přežili. Nicméně terorista, Stephen Saunders, ji pak unesl za účelem přinutit Almeidu aby mu pomohl uniknout z budovy obklopené agenty CTU. Michelle byla opravdu překvapená když zjistila co všechno Tony udělal pro její záchranu.

Potom co Tonyho propustili z vězení, začal pít a Michelle se s ním rozvedla. Byla převelena do Seattlu, kde se setkala s Billem Buchananem, se kterým si začala. Poté byla převelena na divizi v Los Angeles.

Ve čtvrté řadě se Michelle a Tony opět setkají, Michelle jako zástupce divize, který má převzít vedení po odchodu Erin Driscollové a Tony jako dočasný agent CTU. V posledních dílech čtvrté řady Michelle připouští, že k Tonymu stále ještě něco cítí a rozhodnou se odejít z CTU a začít nový život.

podle wikipedia.org

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jak zakončit příběh Jacka Bauera?

Jaký byste Jacku Bauerovi přáli konec?

69%
13%
11%
7%
108 hlasů

Reklama

Přehled sérií

Přehled sérií 24

Jaká je vaše nejoblíbenější řada seriálu 24?

44%
14%
10%
8%
8%
6%
6%
5%
80 hlasů

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama