Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

S01E07: Part Seven: Dreams and Madness

S01E07: Part Seven: Dreams and Madness

Hera Syndulla čelí senátnímu výboru, který rozhodne o její vině či nevině. Ahsoka mezitím dorazí do nové galaxie, kde ji hned v úvodu přivítá Thrawn a jeho mistrovský plán. Ezra se dozvídá, co se stalo v mezičase jeho exilu, ale na dlouhé rozhovory není čas. Shin podnikává útok.

cz
26.9.2023
46 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Takový … nevim, zkratkovitý mi to přišlo … jako by tam chybělo tak 10–20 minut aby to mělo ten správnej šmrnc.

Jako rozhodně to nebylo špatný … i když by to mohlo bejt i lepší jak nám ukázaly dva předchozí díly.

2.10.2023 | 14:59:00
SUFORAYSIS

Celkem dobrej díl........asi o něco lepší než ten minule.........jen to neni tak super jak v první půlce serialu. Ale třeba EZRUV bojovej styl stál za to...........­.............­.... :-)

1.10.2023 | 19:42:17
svätý.šebastián

Ako dobrodružstvo je to pekné a prináša niekoľko nových veci, ktoré zároveň nenicia predchádzajúce filmy, to cestovanie velrybami je jedným z nich. Súboje celkom fajn, našťastie ten Arab nie je zarity pacifista. Som zvedavý, ako to dopadne, nejak sa odtiaľ musia dostať

1.10.2023 | 12:27:49
Guigonnjinn12

Its a trap

30.9.2023 | 22:58:41
dbar

Proč Ahsoka vyskočila z lodě, aby bojovala s Baylanem, který jen tak stál stranou? Pak stejně z boje utekla a konečně šla pomoct Sabine a Ezrovi…

30.9.2023 | 15:39:36
Kothy

Snad nas finale prekvapi.

30.9.2023 | 1:13:36
Chalston93

Těžko hodnotit díl, nebyl tam vyloženě žádný posun, ale nedalo mi to nějaký hype na velkolepé finále. Upřímně se modlím, aby Thrawn se dostal zpátky. Aby to neskončili tím, že mu zničí ten hyper-prostorový prstenec a zůstane tam nadále uvězněný. Thrawn má moc velký potenciál na to, aby skončil nějak odfláknutě. Může být i otevřený konec, přece jen víme, že Filoni má mít celovečerní film, který to má všechno uzavřít, takže i to je možnost. Necháme se tedy překvapit ????

29.9.2023 | 22:40:26
davidovechkin

Děj super. Ezrovo casting mi přijde dost povedený, ale asi jsem čekal, že bude trošku jiný a možná i temný. Největší strach mám z finále příští týden, podle kterého se bude posuzovat celý seriál a bohužel v poslední době jim ty finále nejdou.

29.9.2023 | 10:13:50
badyvlasim

i ten nejhorsi dil Obiho nebyl zlej jako tohle. Hnus

29.9.2023 | 2:19:29
xube

Najhorší diel vôbec… a tak sa snažím to mať rád. Ale keď niekto robí z hl. postáv nepremožiteľných a nesmrteľných, tak je to k zaplakaniu. A pritom jeden nezmysel za druhým. Súboje mečov síce pekné no nedokážu zachrániť plytkosť s akou sa tu pracuje.

28.9.2023 | 23:37:58

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama