Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

První concept-art na druhou sérii napovídá, jakým směrem se série vydá

První concept-art na druhou sérii napovídá, jakým směrem se série vydá

Oficiálního oznámení jsme se dočkali sice nedávno, ale tvůrci vysílají jasný vzkaz, že se na druhé řadě už pilně pracuje. Máme tady první concept-art, který přímo zveřejnilo studio. Víme tedy, kam bude příběh směřovat? A máme potvrzené, že nebude ignorována jedna důležitá postava?

9 0
12.1.2024

Před pár dny jsme se dočkali radostné zprávy, že druhá řada se oficiálně připravuje a opět za ni bude stát kreativní ředitel studia Lucasfilm Dave Filoni. Nyní na oficiálním Star Wars účtu na platformě X byl zveřejněn i jeden z prvních concept-artů, na kterém je vyobrazena Ahsoka Tano se svou učednicí Sabine Wren.

(První concept-art na druhou sérii napovídá, jakým směrem se série vydá. Foto: Disney+)

Obě se stále nachází v nové galaxii a zřejmě jdou po stopách Baylana Skolla. Z daného obrázku vidíme, že stojí na sochách bohů z Mortisu (nejspíše na ruce Otce). Dave Filoni nám tak jasně naznačuje, o čem by druhá řada mohla pojednávat. Na dějovou linku Baylana Skolla se tedy záhadně nezapomene a tvůrci budou muset vyřešit nešťastné úmrtí Raye Stevensona.

Závěr první série zůstal otevřený a my jsme polemizovali o tom, zda se pokračování dočkáme v případné druhé řadě nebo si to Filoni nechá na svůj celovečerní film. Zdá se, že to bude ta první varianta. Ahsoka, Sabine a ostatní tak mají celou sezónu na to, aby se dostali do hlavní galaxie a pomohli Nové Republice v boji proti velkoadmirálu Thrawnovi. Ostatně to nás čeká ve slíbeném filmu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

DHARMA4,8

Nejsou v jiném vesmíru, ale v jiné galaxii. Jinak celkem zajímavý vývoj.

12.1.2024 | 18:45:30
pidalin

Snad to nějak totálně nedoprasej, ten seriál má pořád velkej potenciál, i když po smrti Raye Stevensona se toho docela bojim co s tim udělaj.

11.2.2024 | 17:27:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama