Ahsoka
75/100 - 56×

Ahsoka

Ahsoka Tano je bývalá padawanka Anakina Skywalkera, které se podařilo přežít Klonové války. Poté, co narazila na Mandaloriana a Grogua, se vydala na svou další výpravu, jejíž cílem je nalezení velkoadmirála Thawna.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Rosario Dawson (Ahsoka Tano), Natasha Liu Bordizzo (Sabine Wren), Mary Elizabeth Winstead (Hera Syndulla), Ray Stevenson (Baylan Skoll), Ivana Sakhno (Shin Hati), Diana Lee Inosanto (Morgan Elsbeth), David Tennant (Huyang), Dave Filoni (Chopper), Eman Esfandi (Ezra Bridger), Lars Mikkelsen (Thrawn), Paul Darnell (Marrok), Evan Whitten (Jacen Syndulla), Genevieve O'Reilly (Mon Mothma), Paul Sun-Hyung Lee (Carson Teva), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Staví si jiné seriály půdu pro druhou řadu Ahsoky?

Staví si jiné seriály půdu pro druhou řadu Ahsoky?

Nic není náhoda. Nejen v Matrixu, ale i ve Star Wars. Dave Filoni zničehonic po více jak deseti letech vrací do hry zapomenutou postavu. Je to kvůli tomu, aby dovyprávěl její příběh, nebo za jejím návratem bude daleko větší plán, který bude mít přesah do seriálu Ahsoka?

8 0
8.4.2024

Dave Filoni již na druhé řadě usilovně pracuje, ale ještě mezitím se dočkáme celé řady jiných seriálů. Již za měsíc se třeba dočkáme projektu Tales of the Empire, který se bude soustředit na dvě postavy, které mají k Ahsoce Tano velice blízko – Morgan Elsbeth a Barriss Offee. První jmenovaná je snad už pro hraný seriál definitivně ze hry a nyní se pouze dozvíme její začátky u Impéria.

Barriss Offee je ale úplně jiný šálek kávy. Postavu jsme naposledy viděli ve finále páté řady seriálu Star Wars: The Clone Wars v roce 2013. Už přes deset let tak čekáme, jak Barriss dopadla po vlastizradě Republiky, jejím uvěznění a jaké byly její další kroky po převratu. Když si vzpomeneme na začátky seriálu Ahsoka, jméno Barriss Offee se skloňovalo poměrně často.

Ve fanouškovských teoriích se sem tam objevilo, že Barriss bude jednou z hlavních postav, se kterou se Ahsoka utká. Nakonec to bylo všechno jinak, nicméně to neznamená, že se něco podobného nemůže stát v řadě druhé. Proč Dave Filoni chce nyní po deseti letech vrátit do hry Barriss? Chce jen vážně odvyprávět její příběh u Inkvizitorů, nebo naopak postavu divákům připomenout a následně ji ukázat někde jinde?

(Staví si jiné seriály půdu pro druhou řadu Ahsoky? Foto: Disney+)

My jsme spíše pro druhou variantu. Barriss s největší pravděpodobností v projektu Tales of the Empire nezemře. Offee mohla za ty léta od Impéria (či po jeho poražení) dávno utéci a teď se může někde shovávat. Teoreticky by tak nutně nemusela být na temné straně Síly. Mohla by mít ale Ahsoce za zlé, že všechno zlého, co se jí následně v životě přihodilo, bylo právě kvůli bývalé padawance Anakina Skywalkera. Kdo už zapomněl, tak ať si rychle připomene epizodu 17 až 20 páté řady Klonových válek.

Mezi oběma ženami by to pořádně vřelo a je to určitě dějová zápletka, která by si zasloužila svůj vlastní příběh. Taktéž tu může být varianta, že Barriss je stále inkvizitorem stejně třeba jako Marrok. Zde by dokonce nevadila ani varianta, že by byla třeba i mrtvá. To víme, že pro Sestry Noci to není žádná překážka. Ale nesmíme zapomínat, že Marroka zřejmě ovládala magie Morgan Elsbeth, která je (snad nepopiratelně) ze hry.

Ať už to bude tak či tak, tak návrat Barriss Offee do animovaného seriálu rozhodně není náhodou. A čím více o tom přemýšlíme, tak tím více nám dává smysl, aby se padawanka Luminary Unduli v hraném seriálu objevila. Po ztrátě Marroka, Morgan Elsbeth a dost možná i Baylana Skolla seriál potřebuje nového úhlavního nepřítele. A Barriss Offee by byla slušnou náhradou.

Objeví se Barriss Offee ve druhé řadě Ahsoky?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Novinky

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Ahsoka skončila, co sledovat dál a jaký seriál nás nyní čeká?

Co dál? Hladoví diváci by si přáli pokračování už nyní, ale čeká nás dlouhý zimní spánek. O druhé řadě se pouze mluví a ve hře je samozřejmě i nepříznivý scénář, že to může dopadnout jako v případě Obi-Wana a Boby Fetta. Co tedy sledovat dál a kde okrajově bude příběh pokračovat?

Nejlepší postavy

Reklama

Zajímavosti

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Dave Filoni se vyšvihl další známou postavou ze Skywalker ságy

Fan-servis fanoušci milují, neboť je určen především pro ně. Někdy je ale tlačen na sílu, což mohlo působit i u dílu Dreams and Madness. Dočkali jsme se důležité postavy ze Skywalker ságy, která se nejspíš již neobjeví a nebude hrát v ději význam. Ale má odškrtnutý svůj debut.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama