All American (Fotbalový talent)
94/100 - 20×

All American(Fotbalový talent)

Talentovaný středoškolský fotbalista je naverbován do týmu Beverly Hills High. V tu chvíli se mu změní celý život, protože se ocitne mezi dvěma rodinami, Crenshaw a Beverly Hills, které jsou naprosto rozdílné. Inspirováno životem profesionálního fotbalisty Spencera Paysingera.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Sportovní, Životopisný
hrají
Daniel Ezra (Spencer James), Taye Diggs (Billy Baker), Samantha Logan (Olivia Baker), Michael Evans Behling (Jordan Baker), Cody Christian (Asher Adams), Greta Onieogou (Layla Keating), Bre-Z (Tamia "Coop" Cooper), Monet Mazur (Laura Fine-Baker), Karimah Westbrook (Grace James), Chelsea Tavares (Patience Robinson), Hunter Clowdus (JJ Parker), Jalyn Hall (Dillon James), Geffri Maya (Simone Hicks), Mitchell Edwards (Cameron Watkins)

Seriál se rozloučil s postavou kouče Montese a jeho představitelem

Seriál se rozloučil s postavou kouče Montese a jeho představitelem

Vzhledek k úmrtí Kamara de los Reyese krátce po začátku natáčení šesté řady musela být hercova neúčast v seriálu nějak vyřešena. Tak se stalo nakonec až v desátém díle.

1 0
10.6.2024

Na konci roku 2023 bohužel zemřel herec Kamar de los Reyes, který v seriálu působil v roli kouče Montese na univerzitě Coastal California. Jelikož k jeho smrti došlo krátce po zahájení natáčení šesté řady, musela se jeho nepřítomnost v seriálu nějak vyřešit. Samotného herce jsme viděli pouze v prvním díle a od té doby byla jeho postava při každém tréninku či zápase, které byly součástí některých z dílů, nepřítomna a většího prostoru se tak dočkali pomocní koučové fotbalového týmu. V desáté epizodě ale byla konečně nepřítomnost Montese jednou a provždy vyřešena.

Postava Montese naštěstí nebyla usmrcena, pouze obdržel Montes nabídku na post kouče v NFL, kterou se rozhodl přijmout. Tato skutečnost tvrdě zasáhla Ashera, pro kterého byl kouč Montes důležitou osobou v jeho životě, v podstatě takovým otcovským vzorem. Asher po celý díl odmítal přijmout Montesův telefonát, ale na samotném závěru epizody tak učinil a v Asherových slovech můžeme jasně spatřit i paralely na rozloučení se samotným hercem. K této scéně se vyjádřil i Asherův představitel Cody Christian.

Ta konverzace pro mě znamenala všechno. Upřímně, ta část byla pro mě osobně zatím ta nejobtížnější, protože jsem nikdy nezažil, aby život imitoval umění a naopak. Během toho výkonu jsem se zmítal tam a zpět mezi city a emocemi, které mě pojily ke kouči Montesovi, a skutečnými emocemi a city ke Kamarovi. Bylo to vůbec poprvé, kdy se pro mě tyto hranice před kamerami rozplynuly. Byl to náročný den.
Myslím, že všichni na place věděli, co děláme. V atmosféře nebylo cítit nic jiného než úctu. Byl jsem jedním z lidí, kteří měli poslední možnost mluvit s tímto zkušeným veteránem. Měl jsem s Kamarem osobní vztah a stal jsem se tím, kdo se mohl rozloučit. Budu si to uchovávat po celý zbytek života a po celou svou kariéru. Byl to jedinečné. Jsem rád, že jsme tuto věc mohli učinit, protože jsme nemohli udělat nic jiného, abychom převážili jeho přítomnost. Taková malá poklona a uznání nejen za to, kým byl jako umělec, ale také za to, jakým byl člověkem.

(Kamar de los Reyes zemřel 24. prosince 2023. Foto: The CW)

Zdroje: Deadline, TVInsider

Jak se vám líbilo rozloučení s koučem Montesem a Kamarem?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Svět All American

Reklama

Nepřehlédněte

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

All American se v příštím roce vrátí s další sérií

Přechod stanice The CW pod nové majitele byl nepříznivý pro spoustu skriptových seriálů stanice a aktuálně už zbývají pouze čtyři a mezi nimi i All American. Ten má ale štěstí, neboť mu stanice naděluje sedmou sérii, kterou uvidíme v příštím roce.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama