Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E08: Oil and Water

S01E08: Oil and Water

Mel v Piltoveru přijede navštívit její matka. Heimerdinger se dostává do kontaktu s obyvateli podměstí a Vi s Jaycem se společně spojí proti nepříteli.

sk
20.11.2021
40 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Dobře vypointovaný díl…tady se nám ukázalo na čem příběh stojí a o CO se bude HRÁT. :-) a NEJMEGA – ŘEŽBA na konec z celé série........­.....RUKA a KLADIVO....... :-) :-) :-)

12.2.2022 | 12:45:42
Milano33

Intrigy a politické pleticharenie pokračuje v plnom prúde. V každom prípade, Vi nemieni len tak nečine prizerať na to, kým sa politici konečne zasiahnuť a tak vezme situáciu do svojich vlastných rúk. Taktiež získa na svoju stranu Jaycea, ktorý to vidí rovnako, aspoň do momentu, kedy si uvedomí, že za vojnu sa platí životmi. Ale musím uznať, že táto porcia akcie, ktorá nám bola naozaj štýlovo servírovaná, bola pompézna a svojou animáciou prekrásna, plná neónov a iných farebných svetielok. Silcovi sa našťastie podarilo zachrániť Jinx, ale za akú cenu, to je otázne. Zatiaľ čo sa Vi a Caitlyn od seba odlúčili, Jinx prichystala pre Caitlyn nepríjemné prekvapenie. Z toho konca som mal vážne mrazenie, hudba velice výkone podporila celkovú atmosféra.

3.12.2021 | 23:02:05

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama