Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

Jinx

Jinx

Bláznivá, se zločinem spojená dívka neustále soupeřící se svou sestrou Vi.

Sezóny 1
2021 -

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

NEJLEPŠÍ postava seriálu. Je SUPROVÁ aj ŠÍLENÁ…ale je prostě NEJ :-) :-) :-) :-) :-)

23.1.2022 | 15:41:31
Milano33

Jinx je za mňa najlepšou postavou seriálu a jedným z najlepších charakterov vôbec. Je šialená, nerozvážna, zbrklá a necháva sa často unášať svojimi emóciami. K jej celkovej náladovosti do značnej prispieva jej vnútorná rozpoltenosť, schizofrénia a iné psychické problémy. Každú chvíľu upadá do svojich mentálnych stavov, a keď už teraz bola ťažko čitateľná, tak po tomto sa stáva už absolútne nepredvídateľnou. Milujem jej pobláznenosť, tú jej nestabilitu a užívam si jej prejavy šialenstva. V konečnom dôsledku však ide o velice smutnú postavu, ktorá bola už navždycky poznamenaná traumatizujúcim zážitkom z minulosti. Jinx je okrem iného veľmi zdatná strelkyňa i nadmieru vynaliezavá osoba.

4.12.2021 | 0:17:58
bloody_maniac

nejoblíbenější postava <3

28.11.2021 | 21:58:26
Nina317

Nestáva sa mi často, že si obľúbim herné postavy, ale Jinx :D tá ma dostala, viem si predstaviť aj samotný spin-off čisto iba o nej.

28.11.2021 | 11:29:12
AllokenCZ

Jinx je udělaná velice dobře!!

21.11.2021 | 20:27:55
honza03

Best character ever.

20.11.2021 | 19:35:43

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama