Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E06: When These Walls Come Tumbling Down

S01E06: When These Walls Come Tumbling Down

Rada spolu s novým členem Jaycem rozhodne o zásadní změně. Jinx se musí vypořádat se svou minulostí.

sk
13.11.2021
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Na koncu to byl docela MASAKER…zajímavej PŘÍBĚH a všechny ty BARVIČKY.....­......JINX JE BEST :-) :-) :-) :-) :-)

23.1.2022 | 15:27:39
Milano33

Neuveriteľne emotívne a naplňujúce opätovné stretnutie odlúčených sestier. Vskutku som pri ňom pocítil každý jeden dotyk a vnem. Každopádne, celá táto osudová chvíľka sa vzápätí zvrtla do absolútnych krajností. Najprv Jinx pocítila zradu zo strany Vi, keďže priviedla so sebou aj Caitlyn. Následne na to sa u Jinx začali prejavovať náznaky jej duševnej choroby. V hlave počula hlasy a predstavovala si veci, ktoré tam neboli. Jinx už dlhodobo vykazuje známky schizofrénie a sociopatie, za čo predovšetkým môže jej trauma z detstva. Na animácií sa mi zaľúbilo to, ako podnetne využíva vizuálne odkazy a nápovede na zachytenie psychického rozpoloženia Jinx. Tiež bolo podarené, akým spôsobom sa dozvedela o návrate svojej sestry. Medzitým v Piltoveri zbavila rada Heimerdingera jeho právomoci.

3.12.2021 | 22:42:40
memar

Animácia je fakt perfektná, v podstate si to človek ani neuvedomuje. Neviem či si niekto všimol že sa tam mihli aj animovaný Imagin Dragon.

17.11.2021 | 18:52:37
Cocafull

Souhlasím, tenhle serial je velmi velké překvapení, ta animace je naprosto užásná. Hlavně Jinx a ty její stavy jsou naprosto boží :D

15.11.2021 | 18:41:52
bukajik

Znovu ďalšie tri skvelé časti. Stále som nadšený z tej skvelej animácie. Zatiaľ pre mňa jeden z top seriálov roka a to som o ňom pred dvomi týždňami ešte ani nevedel.

14.11.2021 | 20:59:53

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama