Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E03: The Base Violence Necessary for Change

S01E03: The Base Violence Necessary for Change

Silco využije virus proti svému starému nepříteli, což v Zaunu vede jen k násilí a kalužím krve. Viktor spolu s Jaycem mezitím úspěšně pokračují na cestě k ovládnutí magie, aby konečně započala éra magitechniky.

sk
6.11.2021
45 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
caukyy

holy shit what the fuck

10.3.2024 | 13:04:16
Erzik

Tak to bylo velice přísné! Žádné servítky, žádné slitování, prostě události a zvraty, které by jiné seriály nevyužili ani ve finále série a natahovali se s tím kdoví do kdy a tady bum, hned ve třetím díle!

redaktor
19.9.2022 | 20:49:07
mirako

Paráda! 10/10

9.1.2022 | 15:25:40
SUFORAYSIS

Bylo to opravdu HODNĚ.....D.D.DOBRÝ a TRAGICKÝ jako třeba SW EPIZODA III........... :-( MOC SE MY TO LÍBYLO.......­....... :-) :-) :-)

7.1.2022 | 20:08:26
Dragon94

Tak tahle epizoda nabrala spád hodně rychle. Akce, hudba, stylizace, příběh všechno mělo neskutečnou sílu. Výborný závěr prvního aktu.

2.1.2022 | 14:12:50
Milano33

Zavŕšenie prvého actu bolo jednoducho dychberúce! Tak Arcane si po tomto strhujúcom konci vydláždilo poriadne temnú a strastiplnú cestu. Táto epizóda mi všetkými tými zvratmi a vypätými momentami neskutočne zvyšovala tlak. Akcia bola neuveriteľne kinetická, podmanivá a hravá, bol cítiť každý jeden úder, skutočne ožívala pred mojimi očami. Krásne vynikla aj tá progresívna animácia, ktorá je kombináciou ručnej kresby a počítačovej animácie. Výrazná štylizácia dodávala na zážitku i na celkovej bojovej atmosfére. Epizóda sa nebojí hneď niekoľkokrát emocionálne zlomiť diváka, bolo naozaj smutné a temné sa na to pozerať. Obzvlášť scény medzi Vi a Powder boli nesmierne vyhrotené a emočne nabité. Obe sestry sa na konci ocitnú v patovej situácií, na rozcestí, ktoré neuveriteľne divákom rezonuje.

3.12.2021 | 21:07:11
Cocafull

ty vole tak to je trošku dark.. pecka :)

13.11.2021 | 14:05:48
scorpio

Drtivých 5*. Námět, hudba, voice acting, animace, vše dotažené. Příběh jede na plné obrátky a dokonale graduje. To že jsem kdysi lolko hrál je už jen třešnička na dortu a i kdybych s tím neměl zkušenosti tak by to můj názor rozhodně neměnilo. Tohle je bomba u které jsem se na konci třetího dílu klepal nadšením. Nemůžu se dočkat na zbytek. Tvůrci by si fakt měli poblahopřát, tohle se jen tak nepovede.

11.11.2021 | 0:19:58
Uchiha-Mariko

boží díl

9.11.2021 | 22:30:53
WILLIAM_MOINSPIELD

Konec úžasný.

9.11.2021 | 7:04:09
1

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama