Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E02: Some Mysteries Are Better Left Unsolved

S01E02: Some Mysteries Are Better Left Unsolved

Vynálezce Jayce se pokouší ovládnout magii, i přes to, že mu hrozí uzavření do vězení. Vi se s Powder, Myloem a Claggerem schovávají před strážci zákona, kteří je hledají po celém Zaunu.

sk
6.11.2021
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Sice je zde méně akce jako v prvním díle, ale kvalitu si to stále drží. Kromě rozvijení příběhu postav, které již známe, jsou zde pěkně postupně představeny další důležité postavy, město Piltover, magie Arcana, magitechnika a alchymie Silca a Singeda (Shimmer/Třpyt)­. 9/10

9.1.2022 | 14:35:02
Milano33

Druhá epizóda sa viacej do hĺbky zaoberá podstatou mágie i využitím vedeckých poznatkov na dosiahnutie rovnakého magického efektu. Hovoríme o takzvanej magitechnike, ktorá je zárodkom niečoho nového. Hextech síce môže byť použitý k vykonávaniu dobra, ale rovnako táto moc môže byť v zlých rukách zneužitá. Aj v Undercity dochádza k akémusi experimentovaniu, tentokrát však v rámci alchýmie. Silco totižto zhotovil fluidný vírus Shimmer. Powder je neskutočne rozkošná, jej pohľady sú vždycky také roztomilé a plné emócií, že istotne rozcítia. A jej vynaliezavosť a strelecké schopnosti ma skutočne fascinujú. A scénky medzi Vi a Powder sú tiež nádherné. Vanderove slová sú plné múdra, vojnu ozaj nikto nevyhráva, všetci sú porazení a plne chápem jeho nechuť, aby sa Lanes postavilo proti Piltoveru.h

3.12.2021 | 21:06:56

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama