Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E07: The Boy Saviour

S01E07: The Boy Saviour

Vi se po letech setkává se starým známým a společně se střetávají proti Jinx. Viktor se uchýlí k zásadnímu rozhodnutí.

sk
20.11.2021
40 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SUFORAYSIS

Tento díl byl opět SUPROVEJ.........a SKONČILO to zase docela ZAJÍMAVĚ! :-)

30.1.2022 | 14:34:30
Milano33

Túto sofistikovanú animáciu nemôžem vynachváliť, obzvlášť po tejto epizóde, kedy do nej bolo pridaných plno nových motívov. Tento klenot je po audiovizuálnej stránke hotovým umením, o tom niet pochýb. Príbeh sa znovu hlbšie zameral na psychiku ľudí a ako zvládajú morálne dilemy. Dianie okolo Hextechu i Hexcordeu položilo jednú zásadnú otázku, čo všetko sú ľudia schopní obetovať a ako ďaleko sú ochotní zájsť v mene pokroku. A je prísľub progresu iba prázdnou frázou, ktorou si ospravedlňujú jej zneužívanie? Silco a tá jeho schôdza bola naozaj božia, on rozhodne vie demonštrovať svoju silu. Scéna s Jinx pred zrkadlom znovu odzrkadlila jej psychické problémy a rozrušenosť. A tá sekvencia na moste, kedy Jinx bojuje proti Ekkovi v graffiti štýle, bola vskutku nápaditá i emočne ukotvená.

3.12.2021 | 22:43:46
LubosRez

Parádní díl

20.11.2021 | 14:34:29

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama