Arcane
94/100 - 107×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E01: Welcome to the Playground

S01E01: Welcome to the Playground

Vi a její parta se vydávají do Piltoveru, kde dostali tip na jeden slušný kšeftík. Po loupeži a potulování se městem však zjistí, že okradený naštvaný majitel není jejich jediným problémem.

sk
6.11.2021
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
mirako

Arcane má skvěle vizuálně provedenou steampunkovou atmosféru. Kromě LoLka, které jsem nikdy moc nehrál, mi to velice připomíná herní sérii Dishonored od Arkane Studios, kterou mám velmi rád. Soundtrack a hudba od Imagine Dragons mi tam sedí. Postavy a svět jsou zpracovány parádně a příběh se zatím začíná zajímavě vyvíjet. 9/10

28.12.2021 | 13:51:18
Milano33

Prvá epizóda za mnou a už mám také podozrenie, že toto bude seriálová záležitosť roku, ja to proste cítim. Arcane je skvostný science-fantasy seriál na motívy hry League of Legends. Celé je to zasadené do atraktívneho steampunkového prostredia, kde sa veda miesi s mágiou. Tomuto fantastickému svetu vzdychli život najmä dve ústredné a kontrastné lokácie, dvojmestie Piltover a Zaun, ktoré skutočne pôsobia ako dve plnohodnotné postavy. Zatiaľ čo Piltover je progresívnou metropolou, Undercity je kriminálnym podsvetím zamoreným toxickou hmlou. Vi a Powder, poťažmo Jinx, majú medzi sebou ozaj úžasnú chémiu a ich vzájomná sesterská láska ma vážne dojíma. Tá mrazivá pieseň na začiatku uhrančivo nastolí tón tejto show. A ten štýl animácie, tá grafika i voice acting sú skrátka luxusným zbožím!

3.12.2021 | 21:06:50
Popey69

Tomuhle opravdu není co vyčíst… Čekal jsem Bčko těžící že slávy LOLka, ale dostal se mi naprosto úžasný seroš

15.11.2021 | 3:30:31
Barring

Jistým způsobem mi to připomělu Zkázu Ecobanu či jak se to jmenovalo

12.11.2021 | 0:39:51
Carlos Matos

Lets go Faker!

10.11.2021 | 14:26:41
BadJoke

Jestli se příští rok nedostane do uzké nominace za nejlepší opening, tak si mě nepřejte :D první seroš po dlouhe době, co nebudu přeskakovat intra. Zabaví se nejen Lol fans, ale i neznalce anebo anime-fans jako jsem ja, takže zatím spokojenost.

10.11.2021 | 1:49:49
Uchiha-Mariko

Hru jsem nikdy nehrála, ale na seriál to byl dobrý začátek. Jsem zvědavá jak se bude na dále vyvíjet :)

9.11.2021 | 19:59:00
WILLIAM_MOINSPIELD

Už je to dlouho co jsem hrál lolko, ale jestli jste ho někdy hráli nebo ne, na tom nezáleží, seriál je to super.

9.11.2021 | 7:02:56
panslunicko

Tohle mě vážně překvapilo, nečekal jsem od animovaného seriálu nic extra → ale je to snad poprvé, co mi animovaný seriál animací nevadí. Příběh to má typicky dobrodružný pro RPG. (Sic už hry nehrávám, tak to má tu správnou atmosféru, kterou jsem znal jako mladší..) Tedy League of Legends neznám. A bavilo. :-)

K tomu jako bonus je dobrá až perfektní hudba, čehož vždy cením.. (Ta podkresová není extratřída, ale třeba úvodní skladba byla luxus..)

8.11.2021 | 9:38:06
akashko12

Wow, toto som nečakal. Zaujímavý príbeh, sympatické postavy a výborná animácia seriálu <3.

redaktor
7.11.2021 | 21:34:56
1

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama