Arcane Popis

Arcane

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

Příběh seriálu se odehrává v utopickém Piltoveru a utlačeném podzemí Zaunu, kde budeme mít možnost sledovat původ hned několika postav. Hlavní dějová linka se však bude točit hlavně okolo sester Vi a Jinx, kdy se pravděpodobně dozvíme, jak se z Jinx stala bláznivá a se zločinem spojená dívka s rozsáhlým arzenálem zbraní a proč neustále soupeří se svou sestrou.

Jedná se o vůbec první adaptaci hry League of Legends na poli filmovém i seriálovém. Vývojářské studio Riot Games, které stojí za hrou, ale i nadcházejícím seriálem Arcane, nejednou ukázalo, že filmečky a CGI má zkrátka zmáknuté a bylo jen otázkou času, než vznikne plnohodnotný snímek na stříbrná plátna či seriál na streamovací platformy.


Foto: Netflix

V hlavních rolích hrají:

Upoutávka k seriálu Arcane:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Steve23x

Hrozná blbost.

26.11.2021 | 0:03:52
Kothy

Zajimavy animak.

25.11.2021 | 14:32:28
Zilwicky

Nie je čo vytknúť. Graficky štýl – perfektný, soundtrack tiez, príbeh zaujímavý, charaktery tiez super :) Hru som nikdy nehral ale na druhu sériu tohto seriálu sa momentálne asi teším najviac :)

22.11.2021 | 21:57:11
akashko12

Peckový seriál! Takmer všetky postavy mi boli sympatické a žiadna postava nebola vyslovene otravná. Skvelý dej, malo to šťavu a bolo to zaujímave. A ta animácia… o tej ani nehovorím, to bola pastva pre oči. Najlepší animovaný seriál aký som kedy videl a určite aj lepší ako väčšina hraných seriálov. Len tak ďalej Riot Games, už teraz sa teším na tie ďalšie seriály, ktoré dúfam časom potvrdia :D.

redaktor
21.11.2021 | 12:36:24
veba

Tohle je opravdu hodne ale hodne dobre udelane.

20.11.2021 | 22:29:15
Uchiha-Mariko

Boží seriál a tu hru nehraji :D

20.11.2021 | 16:25:00
mateSKAtes

kdy bude další série ?

20.11.2021 | 11:57:29
Cocafull

Za mě překvapení tohoto roku. Ta animace je naprosto užásná

14.11.2021 | 17:54:08
Ali19

Dost dobrý.

14.11.2021 | 15:53:56
Raiden123

Je to o trochu zaujimavejsie ako som cakal,hre nefandim rozhodne,ale serial je tak 50:50.

13.11.2021 | 22:45:54
1

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás