Arcane
94/100 - 109×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E09: The Monster You Created

S01E09: The Monster You Created

Vi se se svou novou výzbrojí vrhá do dalšího souboje. Kvůli Silcově silné ovlivnitelnosti Jinx neví jak se vyrovnat s minulostí.

sk
20.11.2021
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
caukyy

no tyvole

11.3.2024 | 23:51:47
Vencais

LoL jsem kdysi hrál a až na nějaké postavy bych řekl že mi nic z toho co v seriálu je není vůbec povědomé a ani si nevzpomínám že by v té době ta hra obsahovala něco víc než některé ty postavy a 2 mapy. Možná to byla ještě beta, nevím. K seriálu. Začátek byl dobrý, jenže po prvních dvou dílech které mě celkem bavilo sledovat to začalo být čím dál víc o ničem, divné, nudné a něco ani moc nedávalo smysl… Když jsem si pouštěl 7 díl, tak jsem si už říkal, jestli to vůbec stojí za to, ale nakonec se to zas o něco zlepšilo. Škoda slov, tohle asi není úplně seriál pro mě. Další serii dám jedině když zas nebude po ruce nic jiného.

15.3.2023 | 0:31:54
JetPrawn

Spadla brada

27.1.2023 | 18:07:37
SUFORAYSIS

Opravdu hodně SUPER KONEC........­.....ale dost OTEVŘENEJ??? no a bitka v BARU FAKT OK. :-) VI u toho STIHLA aji CHLASTAT!!! :-)ˇˇ%ˇ%%

12.2.2022 | 12:54:35
Dragon94

Arcane je skutečně vyjimečný seriál.Výborná animace, fantastická atmosféra, nádherná stylizace, sympatické postavy, skvělá akce, dobrý scénář, dechberoucí hudba…To vše a mnohem více je Arcane. Seriál, který svým vysokým hodnocením dává vzniknout ještě vyšším očekáváním.A mám skutečně radost, že mohu říct, že se mu je z velké části podařilo naplnit. Píšu z velké části, neboť se to neobejde bez několika výtek. Jednou z největších výtek je nejasná motivace většiny postav. Což sice dává vzniknout několika více či méně překvapivým zvratům,ovšem dost často jsem při sledování přemýšlel,co která postava teď dělá a čeho se tím snaží dosáhnout. S tím pak souvisí i nedostatek prostoru pro některé postavy a rozkouskovanost děje. A taky pak nedostatečné vysvětlení fungování věcí a světa. Celkově 9/10

3.1.2022 | 20:15:01
RagnarokCzD

Asi nemám co vytknout … celá série byla boží od začátku až po konec. :3

Snad jediný co mě mrzí jsou nezodpovězený otázky. :(

Odkud se vzala magitechnika, co byl ten glifama posetej nesmysl co s ním experimentovali, nebo proč si Silco píchal do oka ten fialovej nesmysl a nikdy mu to nic neudělalo. O_o

12.12.2021 | 23:41:17
Milano33

Bolo ozaj pozoruhodné sledovať, akým smerom sa jednotlivé dialógy uberali. A vždycky som žasol nad tým, ako sa rozhovor náhle otočil proti tomu, kto mal ešte pred chvíľou na vrh. Silco je naozaj silný hráč a je ohromujúce, ako sa mu podarilo získať zvrchovanosť pre národ Zaun. Lenže aj tu bol malinký háčik, musel vydať svoju dcéru Jinx. Záverečnou večeru u stolu seriál dosiahol nového stropu, Jinx naprosto válí! Jej nestálosť, rozdvojenosť a náladovosť boli perfektným indikátormi napätia. Chovanie Jinx sa absolútne nedalo predvídať a každý jej ďalší krok zostával obrovskou záhadou. Silca mi bolo neskutočne ľúto, tak skvelý charakter. Táto tragédia však bola kľúčová pre Jinx, keďže následne na to ponechala Powder minulosti a uviedla do pohybu udalosti, ktorým sa už nedá nijak predísť.

3.12.2021 | 23:09:57
Nina317

S kľudným svedomím môžem aspoň za mňa povedať, že najlepší seriál tohto roku. Hudba perfektná, postavy skvelé, grafika veľmi dobrá. Jinx 100% zaslúžila by si viac priestoru, ale snáď v druhej sérii sa toho dočká. Pevne dúfam, že ďalšej série sa dočkáme v roku 2023.

28.11.2021 | 18:07:51
WolverineCzE

Dobrý až na ten konec ve výsledku Jinx je normálnější

26.11.2021 | 22:29:21
zabijakptak

Ten soundtrack je neskutečný. Text závěrečné písně od Stinga (What could have been) je naprosto srdcervoucí.

26.11.2021 | 21:40:20
1

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama