Arcane
94/100 - 110×

Arcane

Seriál Arcane je zasazen do herního světa League of Legends, který si zamilovala spousta hráčů. Odehrává se konkrétně v utopickém Piltoveru, kde se zaměřuje na dvě soupeřící sestry.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 40 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Ella Purnell (Jinx), Hailee Steinfeld (Vi), J. B. Blanc (Vander), Mia Sinclair Jenness (Powder), Jason Spisak (Silco), Toks Olagundoye (Mel Medarda), Mick Wingert (Heimerdinger), Kevin Alejandro (Jayce Talis), Harry Lloyd (Viktor), Katie Leung (Caitlyn), Shohreh Aghdashloo (Grayson), Fred Tatasciore (Benzo),

S01E04: Happy Progress Day!

S01E04: Happy Progress Day!

V Piltoveru slaví Den pokroku a Jayce spolu s Viktorem přichází s dalším zásadním objevem. Caitlyn jakožto strážkyně pořádku strká nos do nesprávného případu.

sk
13.11.2021
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
caukyy

hustý

10.3.2024 | 16:44:06
Milano33

Tak máme za sebou menší časový skok, postavy nám vyrástli a povahovo vyzreli. Najväčšou premenou si rozhodne prešla Powder, ktorá sa pretransformovala do Jinx, akú poznáme z hier League of Legends. Jinx naplnila moje predstavy, je pojašená a nerozvážna. Často sa necháva premôcť emóciami a jej rozmar nemá hraníc. Avšak človek si ju aj tak okamžite zamiluje, najmä pri bojových sekvenciach a tých jej všelijakých výtržnostiach. Ten spôsob, akým nám bol prerod Jinx servírovaný, bol mimoriadne pôsobivý. Epický nástup na scénu predostierajúc akciu a všetko, čo bolo potrebné o Jinx povedať, nám bolo v týchto pár záberov aj povedané. Čas sa taktiež podpísal aj na Piltoveru, ktorý teraz zažíva zlatý vek. Hextech je najnovším výdobytkom tejto progresívnej doby, avšak zároveň najväčším rizikom.

3.12.2021 | 21:07:17
WILLIAM_MOINSPIELD

Jinx je super :-D

15.11.2021 | 6:00:53

Nepřehlédněte

Druhá řada je oficiálně na cestě

Druhá řada je oficiálně na cestě

Není asi velkým překvapením, že po masivním úspěchu a konci první série došlo na oznámení řady druhé. V tuto chvíli je aktuálně ve fázi příprav a její vydání je zatím neznámé. Dost možná se jí dočkáme v druhé polovině příštího roku.

První dojmy

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

První dojmy - Jak dopadly první tři epizody?

Po měsících čekání máme za sebou první akt skládající se ze tří epizod, který se rozjel ve velkém stylu. Díky rozsáhlému světu League of Legends budovaného spoustu let, jež je přinejmenším mezi hráči dost dobře známí, mají tvůrci možnost nastolit opravdu slušný seriál.

Reklama

Odkazy a easter eggy

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

Kterých odkazů jsme se dočkali v první sérii?

První série byla plná odkazů a referencí na hru League of Legends, kterou Arcane důkladně zadaptoval na seriálovém poli prostřednictvím Netflixu, kde se těší velké popularitě. V následujícím článku se na takzvané easter eggy podíváme, avšak předem upozorňuji na případné spoilery.

Nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Připomeňte si nejlepší filmečky od tvůrců League of Legends

Za posledních dvanáct let vyšlo několik skvělých ukázek a krátkých filmečků z herního světa League of Legends, které zkrátka svým vizuálem a častokrát i hudbou berou dech. Je na čase si ty nejlepší opět připomenout.

Nejoblíbenější postavy

Plakáty postav

Plakáty postav

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama