Co nás čeká v prvních pěti epizodách?

Co nás čeká v prvních pěti epizodách?

S blížícím se začátkem druhé řady byly zveřejněny názvy a krátké popisky pro prvních pět epizod.

3 0
16.2.2014

Druhá řada začíná již 4. března a bude mít opět 10 epizod, co nás čeká v první polovině? To nám napoví následující popisy epizod.

1. epizoda: Gone But Not Forgotten
Norman se fixuje na smrt slečny Watsonový. Norma se začíná obávat o budoucnost motelu, když se na program jednání dostává obchvat. Bradley zachází do extrémů, když hledá vraha svého otce.

2. epizoda: Shadow of a Doubt
Norma se snaží rozptýlit Normanovu posednost slečnou Wotsonovou a chce, aby se zapojil do divadelní hry. Bradley se obrací na Normana a žádá ho o pomoc, když se ocitá v zoufalé situaci. Romero se dostává pod tlak, aby zatknul vraha. Nový hráč znervózňuje Rema a Dylana.

3. epizoda: Caleb
Dylan se snaží překlenout propast mezi Normou a jejím bratrem Calebem, který se objeví v motelu. Norma se setká se spojencem v boji proti objezdu. Emmino připomenutí přítele vede k nové známosti. Norman se dostává pod vliv městské dívky.

4. epizoda: Check-Out
Calebův návrat zapůsobí na Dylana a ten začne pochybovat o Normě a Normanovi. Christine vtáhne Normu na společenskou scénu města White Pine. Normanovi obavy z přítomnosti Caleba stále rostou. Romero se ocitne přímo uprostřed války dvou drogových rodin.

5. epizoda: The Escape Artist
Norman svěří Cody rodinné tajemství. Dylan si uvědomí, že mu v drogové válce jde o život. Norma uzavře dohodu se záhadným mužem, který jí chce pomoci zastavit obchvat.

Na koho se nejvíce těšíte? Myslíte si, že se Norman konečně více projeví?

Zdroj: A&E

Diskuze /5

NormaBates

Wow to bude síla. Nejvíc se těším na Normu jak to bude s tím jejím bratrem!

17.2.2014 | 22:55:45
fischa

Už se moc těším!

17.2.2014 | 23:10:13
ElektronickyOtisk

Hlavně fakt doufám, že se Norman začne víc projevovat, aby to zbytečně neprotahovali. Seriál je sice zajímavý a poutavý, ale název Bates Motel je zatím čistě reklamním tahem. Mohlo by se to jemnovat jakkoliv jinak a bylo by to jedno.

19.2.2014 | 13:06:40
1Bobesh1

Pravdou je, že Norman se během první řady téměř vůbec neprojevoval. Měl tam nějaké své náznaky, ale nic moc neukázal. Na druhou stranu mi přijde, že tvůrci to hrají dost na Normu, což se jim celkem daří.

admin
19.2.2014 | 21:19:28
lilith23

Podľa mňa sa snažia stupňovať Normanove výpadky a pritvrdzovať v chovaní budú veľmi pozvolna aby sme si to poriadne užili :D :D Je to fajn, bude to ako keď čakáte kedy sa už konečne dá nejaký seriálový pár dokopy, s tým rozdielom že mi budeme čakať kedy sa Norman utrhne z reťaze a potom si povieme: No konečne!

20.2.2014 | 19:53:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer

Thumbnail Play icon

Dejte nám vědět, jak se vám Bates Motel líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

O filmu Psyho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Hitchcock aneb film o filmu Psycho

Zajímalo vás někdy, jak vznikal nejúspěšnější film Alfreda Hitchcocka? V tom případě rozhodně neváhejte a podívejte se na Hitchcocka.

Sérioví vrazi

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama