Billions (Miliardy)
95/100 - 90×

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Bryan Connerty

Bryan Connerty

Vedoucí kanceláře státního návladního.

Sezóny 5
2016 -

Bryan je pravá ruka Chucka Rhoadese. Idealistický právník, který fandí Chuckově snaze nastolit spravedlnost. Kancelář státního návladního vede pevnou rukou a při jednání s oponenty si nebere servítky. Opovrhuje všemi právníky, kteří při honbě za penězi zapomněli na prosazování spravedlnosti.

Když ale Chuck vyrukuje s ne zrovna etickými praktikami, Bryan se ocitá na rozcestí a neví, jak se s tím vypořádat. Nakonec na Chucka anonymně upozorní a později ho Oliver Dake nutí, který Chucka vyšetřuje, aby se postavil proti svému šéfovi. Bryan se nakonec postaví za Chucka a ten ho ve finále druhé řady odmění tím, že ho postaví do čela vyšetřování Bobbyho, i když kvůli tomu musí přejít do Východního okrsku, kde bude pracovat pro Olivera Dakea.


Bryan byl mentorem Kate Sacker, která do něj byla zakoukaná a chtěla s ním chodit. Nakonec spolu chvíli něco měli, ale tento vztah velice rychle skončil a opět jsou jen kolegy. Bryan před Kate ukázal svou ne zrovna zářnou stránku a pak to byl on, kdo měl zájem pokračovat, ale ona ne.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Mučo zvědavej na jeho vývoj ;)

24.12.2016 | 9:30:52

Sedmá série

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama