Billions Bryan Connerty

Bryan Connerty

Bryan Connerty

Vedoucí kanceláře státního návladního.

Sezóny 2
2016 -


Bryan je pravá ruka Chucka Rhoadese. Idealistický právník, který fandí Chuckově snaze nastolit spravedlnost. Kancelář státního návladního vede pevnou rukou a při jednání s oponenty si nebere servítky. Opovrhuje všemi právníky, kteří při honbě za penězi zapomněli na prosazování spravedlnosti.

Když ale Chuck vyrukuje s ne zrovna etickými praktikami, Bryan se ocitá na rozcestí a neví, jak se s tím vypořádat. Nakonec na Chucka anonymně upozorní a později ho Oliver Dake nutí, který Chucka vyšetřuje, aby se postavil proti svému šéfovi. Bryan se nakonec postaví za Chucka a ten ho ve finále druhé řady odmění tím, že ho postaví do čela vyšetřování Bobbyho, i když kvůli tomu musí přejít do Východního okrsku, kde bude pracovat pro Olivera Dakea.


Bryan byl mentorem Kate Sacker, která do něj byla zakoukaná a chtěla s ním chodit. Nakonec spolu chvíli něco měli, ale tento vztah velice rychle skončil a opět jsou jen kolegy. Bryan před Kate ukázal svou ne zrovna zářnou stránku a pak to byl on, kdo měl zájem pokračovat, ale ona ne.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Mučo zvědavej na jeho vývoj ;)

24.12.2016 | 9:30:52

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Reklama

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás