Billions (Miliardy) Bryan Connerty

Bryan Connerty

Bryan Connerty

Vedoucí kanceláře státního návladního.

Sezóny 5
2016 -

Bryan je pravá ruka Chucka Rhoadese. Idealistický právník, který fandí Chuckově snaze nastolit spravedlnost. Kancelář státního návladního vede pevnou rukou a při jednání s oponenty si nebere servítky. Opovrhuje všemi právníky, kteří při honbě za penězi zapomněli na prosazování spravedlnosti.

Když ale Chuck vyrukuje s ne zrovna etickými praktikami, Bryan se ocitá na rozcestí a neví, jak se s tím vypořádat. Nakonec na Chucka anonymně upozorní a později ho Oliver Dake nutí, který Chucka vyšetřuje, aby se postavil proti svému šéfovi. Bryan se nakonec postaví za Chucka a ten ho ve finále druhé řady odmění tím, že ho postaví do čela vyšetřování Bobbyho, i když kvůli tomu musí přejít do Východního okrsku, kde bude pracovat pro Olivera Dakea.


Bryan byl mentorem Kate Sacker, která do něj byla zakoukaná a chtěla s ním chodit. Nakonec spolu chvíli něco měli, ale tento vztah velice rychle skončil a opět jsou jen kolegy. Bryan před Kate ukázal svou ne zrovna zářnou stránku a pak to byl on, kdo měl zájem pokračovat, ale ona ne.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Mučo zvědavej na jeho vývoj ;)

24.12.2016 | 9:30:52

Stav překladu

Epizoda S05E07: The Limitless Sh*t

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Billions

Pátá série

Pátá série bude rozdělena na dvě části

Pátá série bude rozdělena na dvě části

Pandemie koronaviru se nakonec dotkla i seriálu Billions, jehož pátá řada začíná 3. května. Jelikož aktuální série ještě není dotočená a není známo, kdy se natáčení znovu rozjede, stanice Showtime přistoupila k rozdělení na dvě části. V průběhu jara tedy uvidíme jen sedm epizod.

Reklama

Trailer k páté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás