Billions (Miliardy) Bryan Connerty

Bryan Connerty

Bryan Connerty

Vedoucí kanceláře státního návladního.

Sezóny 4
2016 -

Bryan je pravá ruka Chucka Rhoadese. Idealistický právník, který fandí Chuckově snaze nastolit spravedlnost. Kancelář státního návladního vede pevnou rukou a při jednání s oponenty si nebere servítky. Opovrhuje všemi právníky, kteří při honbě za penězi zapomněli na prosazování spravedlnosti.

Když ale Chuck vyrukuje s ne zrovna etickými praktikami, Bryan se ocitá na rozcestí a neví, jak se s tím vypořádat. Nakonec na Chucka anonymně upozorní a později ho Oliver Dake nutí, který Chucka vyšetřuje, aby se postavil proti svému šéfovi. Bryan se nakonec postaví za Chucka a ten ho ve finále druhé řady odmění tím, že ho postaví do čela vyšetřování Bobbyho, i když kvůli tomu musí přejít do Východního okrsku, kde bude pracovat pro Olivera Dakea.


Bryan byl mentorem Kate Sacker, která do něj byla zakoukaná a chtěla s ním chodit. Nakonec spolu chvíli něco měli, ale tento vztah velice rychle skončil a opět jsou jen kolegy. Bryan před Kate ukázal svou ne zrovna zářnou stránku a pak to byl on, kdo měl zájem pokračovat, ale ona ne.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Mučo zvědavej na jeho vývoj ;)

24.12.2016 | 9:30:52

Stav překladu

Epizoda S04E12: Extreme Sandbox

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Billions

Pátá série

Seriál Billions se dočká páté řady

Seriál Billions se dočká páté řady

Tentokrát nás stanice Showtime napínala celkem dlouho, ale konečně víme, že s Billions se v červnu loučit nebudeme. Příští rok nás čeká pátá řada. Máte z obnovení radost?

Reklama

Upoutávka ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás