Billions Chuck Rhoades

Chuck Rhoades

Chuck Rhoades

Chytrý státní návladní, který chce dosáhnout spravedlnosti.

Sezóny 2
2016 -


Chuck Rhoades je úspěšný státní návladní odhodlaný učinit přítrž všem nekalým machinacím ve finanční sféře. Po zkorumpovaných podnikatelích jde tvrdě a bez milosti. Když se do jeho hledáčku dostane Bobby Axelrod, stojí před zásadním problémem. Dochází tu totiž ke střetu zájmů, protože jeho manželka Wendy pro Axe pracuje.

Chuck jde po Axeovi až s chorobnou záští a za každou cenu ho chce dostat do vězení. Několikrát tvrdě narazí, protože Axe není jen neskutečně bohatý, ale také velice mazaný a dokáže si s Chuckem poradit. Chuck ale přitvrdí a nakonec Bobbyho dostane na chvíli do vazební cely, ten se tam ale moc neohřeje. Na koni je momentálně on, i když ho to stálo veškeré peníze, které měl ve svém slepém trustu. S Wendy se také k sobě vrátili, ale na druhou stranu, Wendy ještě neví, v čem všem měl Chuck prsty. Ve třetí řadě bude pokračovat ve své cestě v boji o guvernérské křeslo, ale už bez svého otce, který kvůli Chuckovi také přišel o peníze a nechce se svým synem, jehož vždy podporoval,už nic společného.


Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
alias007

Rozhodne moja najoblubenejsia postava, nechapem, co vam na nom vadi, aj sexualne preferencie ma dobre. :) Skratka taky stary lisiak. Ja zasa neznasam Axelroda. On je taky typicky zbohatlik, ktory si mysli, ze ked ma peniaze, tak moze vyjebavat s kazdym.

24.4.2017 | 15:47:40
WILLIAM_MOINSPIELD

Těžce se stojí, rozkročmo nad propastí. Když zkrátka stojíte na straně Axelorda, tak nemůžete stát i na straně tohohle šmejda :D Sere, ale je to fakt super charakter a postava celkově skvěle napsaná, která vnáší do téhle show spousty zábavy!!

1.1.2017 | 9:06:18
Erzik

Hate that guy!

23.2.2016 | 21:53:44

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Billions a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Druhá série Billions očima redaktorů Edny

Souboj státního návladního Chucka Rhoadese a miliardáře Bobbyho Axelroda letos pokračoval ve velkém stylu. Jak se našim redaktorům líbila druhá řada Billions, se dozvíte v následující recenzi.

Trailer ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Taylor budeme ve třetí sérii vídat pravidelně

Asia Kate Dillon, která se ve druhé sérii představila v roli Taylor, byla pro chystanou třetí řadu povýšena na jednu z hlavních postav. Vídat se s ní tak budeme i příští rok.

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás