Billions (Miliardy)
95/100 - 93×

Sledovat

Billions(Miliardy)

Říká se, že když nejde o život, jde o houby. Jedinou výjimkou jsou možná peníze. Myslí si to alespoň boháč Bobby Axelrod. Jeho podnikání a machinace s penězi ale nejsou úplně čisté, což vzbudí pozornost státního návladního Chucka Rhoadese, který po Axelrodovi začne tvrdě šlapat. Oba dva jsou ale velmi chytří, a proto pro ně bude obtížné se navzájem přechytračit.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Damian Lewis (Bobby Axelrod), Paul Giamatti (Chuck Rhoades), Maggie Siff (Wendy Rhoades), David Costabile (Mike 'Wags' Wagner), Toby Leonard Moore (Bryan Connerty), Condola Rashad (Kate Sacker), Kelly AuCoin ("Dolarový" Bill Stearn), Jeffrey DeMunn (Charles Rhoades Sr.), Asia Kate Dillon (Taylor Mason), Glenn Fleshler (Orrin Bach), Terry Kinney (Hall), Malin Akerman (Lara Axelrod), Daniel K. Isaac (Ben Kim), Malachi Weir (Lonnie Watley), Nathan Darrow (Mick Danzing)

Chuck Rhoades

Chuck Rhoades

Chytrý státní návladní, který chce dosáhnout spravedlnosti.

Sezóny 5
2016 -

Chuck Rhoades je úspěšný státní návladní odhodlaný učinit přítrž všem nekalým machinacím ve finanční sféře. Po zkorumpovaných podnikatelích jde tvrdě a bez milosti. Když se do jeho hledáčku dostane Bobby Axelrod, stojí před zásadním problémem. Dochází tu totiž ke střetu zájmů, protože jeho manželka Wendy pro Axe pracuje.

Chuck jde po Axeovi až s chorobnou záští a za každou cenu ho chce dostat do vězení. Několikrát tvrdě narazí, protože Axe není jen neskutečně bohatý, ale také velice mazaný a dokáže si s Chuckem poradit. Chuck ale přitvrdí a nakonec Bobbyho dostane na chvíli do vazební cely, ten se tam ale moc neohřeje. Na koni je momentálně on, i když ho to stálo veškeré peníze, které měl ve svém slepém trustu. S Wendy se také k sobě vrátili, ale na druhou stranu, Wendy ještě neví, v čem všem měl Chuck prsty. Ve třetí řadě bude pokračovat ve své cestě v boji o guvernérské křeslo, ale už bez svého otce, který kvůli Chuckovi také přišel o peníze a nechce se svým synem, jehož vždy podporoval,už nic společného.

Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Merisielu

Moc si neumím představit, že by byl Chuck někomu doopravdy sympatický.

Mně prostě s každým dílem čím dál víc přijde, že ve skutečnosti je to jenom šťastlivě narozený slizoun, jehož „spravedlnost“ pramení z ješitnosti a niterného nutkání kompenzovat si vlastní (nejen) emoční impotenci na úkor druhých.

Ale skvěle napsaná postava. To bezesporu.

14.3.2022 | 21:24:19
Erzik

Skvěle zahraná postava, která mě ovšem děsně pije krev :-)

redaktor
7.1.2019 | 13:43:29
alias007

Rozhodne moja najoblubenejsia postava, nechapem, co vam na nom vadi, aj sexualne preferencie ma dobre. :) Skratka taky stary lisiak. Ja zasa neznasam Axelroda. On je taky typicky zbohatlik, ktory si mysli, ze ked ma peniaze, tak moze vyjebavat s kazdym.

24.4.2017 | 15:47:40
WILLIAM_MOINSPIELD

Těžce se stojí, rozkročmo nad propastí. Když zkrátka stojíte na straně Axelorda, tak nemůžete stát i na straně tohohle šmejda :D Sere, ale je to fakt super charakter a postava celkově skvěle napsaná, která vnáší do téhle show spousty zábavy!!

1.1.2017 | 9:06:18

Sedmá série

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Miliardy se mohou těšit na sedmou sérii

Stanice Showtime právě obnovila svůj seriál Billions, který se tak dočká sedmé řady. Ta by mohla odstartovat už letos na podzim, ale její premiéra bude ještě upřesněna.

Reklama

Momentka

Momentka

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama