Billions (Miliardy) Chuck Rhoades

Chuck Rhoades

Chuck Rhoades

Chytrý státní návladní, který chce dosáhnout spravedlnosti.

Sezóny 5
2016 -

Chuck Rhoades je úspěšný státní návladní odhodlaný učinit přítrž všem nekalým machinacím ve finanční sféře. Po zkorumpovaných podnikatelích jde tvrdě a bez milosti. Když se do jeho hledáčku dostane Bobby Axelrod, stojí před zásadním problémem. Dochází tu totiž ke střetu zájmů, protože jeho manželka Wendy pro Axe pracuje.

Chuck jde po Axeovi až s chorobnou záští a za každou cenu ho chce dostat do vězení. Několikrát tvrdě narazí, protože Axe není jen neskutečně bohatý, ale také velice mazaný a dokáže si s Chuckem poradit. Chuck ale přitvrdí a nakonec Bobbyho dostane na chvíli do vazební cely, ten se tam ale moc neohřeje. Na koni je momentálně on, i když ho to stálo veškeré peníze, které měl ve svém slepém trustu. S Wendy se také k sobě vrátili, ale na druhou stranu, Wendy ještě neví, v čem všem měl Chuck prsty. Ve třetí řadě bude pokračovat ve své cestě v boji o guvernérské křeslo, ale už bez svého otce, který kvůli Chuckovi také přišel o peníze a nechce se svým synem, jehož vždy podporoval,už nic společného.


Foto: Showtime

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Skvěle zahraná postava, která mě ovšem děsně pije krev :-)

redaktor
7.1.2019 | 13:43:29
alias007

Rozhodne moja najoblubenejsia postava, nechapem, co vam na nom vadi, aj sexualne preferencie ma dobre. :) Skratka taky stary lisiak. Ja zasa neznasam Axelroda. On je taky typicky zbohatlik, ktory si mysli, ze ked ma peniaze, tak moze vyjebavat s kazdym.

24.4.2017 | 15:47:40
WILLIAM_MOINSPIELD

Těžce se stojí, rozkročmo nad propastí. Když zkrátka stojíte na straně Axelorda, tak nemůžete stát i na straně tohohle šmejda :D Sere, ale je to fakt super charakter a postava celkově skvěle napsaná, která vnáší do téhle show spousty zábavy!!

1.1.2017 | 9:06:18

Stav překladu

Epizoda S05E07: The Limitless Sh*t

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Billions

Šestá série

Billions se dočkají šesté série

Billions se dočkají šesté série

Zatímco netrpělivě čekáme na druhou polovinu páté řady, které se dočkáme v roce 2021, stanice Showtime seriál prodloužila. Těšit se tak můžeme minimálně na jednu další sérii. V té se vrátí coby stálá postava i Mike Prince v podání Coreyho Stolla.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Narozeniny herců

Hlídejte si nás