Californication
88/100 - 168×

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Další střípky z páté řady

Další střípky z páté řady

Před zhruba šesti týdny jsme vám nastínili pár hrubých rysů připravované páté řady seriálu Californication. A dnes už toho víme zase o trošičku víc…

Předně pár informací z úst samotného Evana Handlera, který potvrdil, že se začatek páté řady bude odehrávat tři měsíce po finální epizodě řady čtvrté, a že se s Hankem hned v úvodu setkáme v New Yorku (což zdůvodňuje onen název epizody JFK to LAX). Handler dále říká, že zase tolik se toho za ony tři měsíce nezměnilo a že se bude pracovat převážně s postavami a jejich vztahy vypilovanými v předchozí sezóně. Co se týče samotného Charlieho, máme se prý těšit na to, že si teď bude žít ve zbrusu novém domě – avšak už bez Marcy. Na druhou stranu co se týče právě Marcy a jejího těhotenství, casting na „roli“ jejího dítěte už byl ohlášen.

Dále už je znám například představitel v již předchozí novince zmíněné postavy rapera Apocalypse, kterým bude uznávaný hudební producent, hip-hoper, raper a dokonce i příležitostný filmový herec a režisér Robert Fitzgerald Diggs, známý spíše jako RZA.

Do páté řady byla rovněž ohlášena také osmadvacetiletá britská herečka Camilla Luddington (seriály Kriminálka Las Vegas a Obhájci, plus hlavní role Kate Middleton v novém filmu William a Kate). Zatím nevíme, koho bude v seriálu hrát, mohlo by se ale jednat o onu opět v minulé novince zmiňovanou postavu Carrie.

Natáčení páté řady mělo začít v dubnu, stejně jako tomu bylo loni u řady čtvrté. Téměř jistě se tak premiéry nové série dočkáme opět až kolem ledna.

0 0
20.5.2011

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

barahir

(?) Duben už byl.

čestný člen redakce
20.5.2011 | 12:02:42
Hurley

Brilantní postřeh.

čestný člen redakce
20.5.2011 | 12:11:48
barahir

No tak abych to vysvětlil :D místo Natáčení páté řady mělo začít v dubnu jsem si přečetl Natáčení páté řady by mělo začít v dubnu :)

čestný člen redakce
20.5.2011 | 17:08:45
Hurley

Soutěž: Jakou roli tato mladá britská herečka v páté řadě seriálu Californication tedy nakonec ztvárňuje?

čestný člen redakce
22.1.2012 | 8:41:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama