Californication Konec páté série

Konec páté série

Konec páté série

Jak už jste si jistě všimli, české titulky k závěrečné epizodě páté řady už jsou konečně na světě.

Nyní už vám tak nic nebrání v tom se na tento poslední dílek letošní skládačky Hanka Moodyho podívat a porovnat si, jak se vám jeho pátá řada líbila například v porovnání s těmi ostatními. O vaše dojmy se zároveň neostýchejte podělit i s ostatními fanoušky na našem fóru.

A co dál? Už před pár týdny jsme vám oznámili, že stanice Showtime potvrdila ještě i šestou řadu seriálu Californication, které bychom se pravděpodobně měli dočkat začátkem roku 2013. Podle starších prohlášení Davida Duchovnyho i Toma Kapinose by pak právě šestá řada měla být pro seriál už tou definitivně poslední.

0 0
2.4.2012

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Maco19

dobrá seria..boli tam lepšie a horšie časti…niektoré z nich boli moc romanticke a nudne…4. bola asi lepšia..aale už nech je januar 2013

3.4.2012 | 11:32:23
Shade

mne sa piata páčila viac než štvrtá – Hank sa konečne posunul, zmúdrel by som povedal. Samuray, ktorý som čakal, že bude otravná postava sa nakoniec ukázal byť serióznou postavičkou, ktorá dokáže byť vtipná. Runkle bol zase tragicky neskutočne vtipný… Myslím, že okrem Kali (ktorej postava zostala akosi plytká a okrem toho, že ošukala každého scenáristu nič neurobila) boli všetky dejové linky zaujímavé. Trošku ma sklamala len posledná epizóda. Ani nie preto, ako sa zápletky uzavreli – tam som bol väčšinou spokojný – len to bolo akosi narýchlo. Zostalo tu veľa dejových línií, ktoré bolo treba ukončiť a tak na niektoré zostalo pramálo času… čo nevyzeralo dobre (napr. Samurayove prechody emócií počas dvoch minút).

3.4.2012 | 13:33:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři