Californication
88/100 - 168×

Sledovat

Californication

Myslíte si, že být známým spisovatelem je jako splněný sen? Že divoký život je zároveň šťastný život? Že máte milující rodinu a přátele, kteří jsou s vámi v dobrém i ve zlém? Zamyslete se znovu s Davidem Duchovnym v hořkosladkém seriálu Californication.

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | Showtime | 28 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
David Duchovny (Hank Moody), Natascha McElhone (Karen Van Der Beek), Madeline Zima (Mia Lewis)

Spin-off s Faith nebude

Spin-off s Faith nebude

Těsně po odvysílání páté řady seriálu Californication informovali o tom, že z tehdy nadcházející šesté série by se mohl odpojit spin-off seriál soustřeďující se na postavu Faith, kterou v aktuálních epizodách hraje Maggie Grace.

Nově však bylo ohlášeno, že z tohoto nápadu se upustilo a spin-off tedy nebude. Tím ale vyvstává jedna klíčová otázka: bude šestá řada Californication skutečně poslední? Po odvysílání páté řady si tím duchovní otec seriálu Tom Kapinos byl celkem jistý, od té doby jsme však už nic nového neslyšeli. Pokud bychom se ale měli odvolat na sledovanost, tak ta mluví zcela jasně ve prospěch dalších sérií. První díl šesté řady s názvem The Unforgiven měl rekordní sledovanost 1,07 milionu diváků, což je na kabelovku po desáté hodině víc, než by se mohlo zdát (pro srovnání, úvodní a finální epizodu páté řady sledovalo „pouhých“ 0,7 milionu diváků).

Pokud si tedy Californication udrží dobrou sledovanost, uvítali byste eventuálně i sedmou sérii, nebo už byste se se seriálem raději nějak úctyhodně rozloučili? Svěřte nám své názory v komentářích pod tímto článkem!

0 0
27.1.2013

Zdroj: Showtime

Diskuze /4

dAw3

Měli by to ukončit touto sérií, ale vzhledem k tomu, že není žádné potvrzení, tak to asi nedopadne.

27.1.2013 | 19:27:42
tomkat

Mělo by to už skončit – třeba nápad aktuální zápletky s Runkelem je originální, ale celkově už to podle mě moc budí dojem ohranosti a vyčerpaného tématu.Můžete to brát jako že je to škoda, ale na druhé straně – těch šest řad (no, minimálně pět…) originální, charismaticky upadlé zábavy, které tu zůstanou do budoucna, to není špatné;-)

28.1.2013 | 0:57:29
Hurley

Třeba mně to originální ani moc nepřijde. Prostě jen další zápletka dělající z Runkla ubohou podržtašku.

čestný člen redakce
28.1.2013 | 7:50:40
Toru Moody

Najnovsie info z fb: EXCITING NEWS: After a record-setting premiere, Californication will return for a seventh season in 2014!

Takze sa vidime pri siedmej serii :)

29.1.2013 | 19:57:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Reklama

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama