Californication Rick Springfield v Californication

Rick Springfield v Californication

Rick Springfield v Californication

Pop-rocková hvězda osmdesátých let Rick Springfield rozhodně nemá problém udělat si sám ze sebe srandu. Upsal se totiž pro vystupování ve třetí sérii seriálu Californication, kde nehraje nikoho menšího, než samotného Ricka Springfielda.

Ricka jsme mohli vidět už ve třetí epizodě nové série Verities & Balderdash, kde se především díky Charlieho zásluze stává novým klientem talentové agentury Sue Collini. Celebrita odpověděla na casting televize Showtime, která pro novou řadu Californication hledala „herce slavného především v 80. letech, který by si zahrál sama sebe snažícího se obnovit svou zašlou slávu“.

Springfield se upsal dohromady ke čtyřem epizodám, přičemž podruhé ho uvidíme už v té příští. Jeho role by podle všeho měla zahrnovat i nějaké necenzurované postelové scény, což ovšem v Californication není nic neobvyklého.Tento nebývale čiperný australský šedesátník proslul především jako autor klasického pop-rockového fláku Jessie´s Girl z roku 1981. Úspěchu dosáhl ale i na televizních obrazovkách.

Přestože v poslední dekádě se soustředil především na béčkové akčňáky, v 80. letech se proslavil rolí doktora Noaha Drakea v seriálu General Hospital. V roce 1978 si také zahrál postavu Zacka Adamy v pilotním filmu původního seriálu Battlestar Galactica (ta se mimochodem párkrát mihla i v jeho nové verzi).

0 0
28.10.2009

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav titulků

Epizoda S07E12: Grace

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Stav překladu: než vyjdou anglické titulky, probíhá překlad z odposlechu

Reklama

Anketa

Co zatím říkáte na sedmou řadu?

59%
24%
6%
6%
2%
2%
189 hlasů

Hlídejte si nás

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Partneři