Charmed (Čarodějky)
91/100 - 178×

Charmed(Čarodějky)

Tři spolubydlící sestry zavede spiritistická tabulka do podkroví, kde objeví starou rodinnou knihu kouzel. Když ji jednou přečtou, probudí tím dosud uspané čarodějnické schopnosti každé z nich: Prue ovládá telekinezi, Piper dokáže zastavit čas a Phoebe mívá jasnovidecké předtuchy. Díky nim mohou naplňovat svůj osud a chránit nevinné před sílami zla.

USA | 1998 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | The WB | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Holly Marie Combs (Piper Halliwell), Alyssa Milano (Phoebe Halliwell), Brian Krause (Leo Wyatt), Rose McGowan (Paige Matthews), Dorian Gregory (Darryl Morris), Shannen Doherty (Prue Halliwell), Julian McMahon (Cole Turner), Drew Fuller (Chris Halliwell), Ted King (Andy Trudeau), Kaley Cuoco (Billie Jenkins), Greg Vaughan (Dan Gordon), Karis Paige Bryant (Jenny Gordon), Rebecca Balding (Elise Rothman), Jennifer Rhodes (Penny Halliwell), James Read (Victor Bennett)

Leo Wyatt

Leo Wyatt

Nebojácný světlonoš ústředního tria čarodějek.

Sezóny 8
1998 - 2006

Z původního opraváře se nakonec vyklubal světlonoš, tedy anděl, který má za úkol se starat o své svěřence. V tomto případě se Leo staral o čarodějky Prue, Piper, Phoebe a Paige. Do Piper se dokonce zamiloval, a to i přes zákaz starších. Jako světlonoš se dokáže přenášet a léčit ostatní.

(Leo se stal světlonošem během druhé světové války, kdy zemřel. Foto: The WB)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
piperw

Skvělej a já ho miluju, ale přeci jen mám raději Cola

16.3.2019 | 18:26:27

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů