Citadel (Citadela)
61/100 - 18×

Citadel(Citadela)

Před osmi lety došlo k pádu Citadely, globální špionážní agentury, kterou zničil mocný syndikát Mantikora, jež ze stínů manipuluje se světem. Následkem toho byly dvěma elitním agentům vymazány vzpomínky a od té doby žijí své životy pod novými identitami. Avšak jednoho dne je kontaktuje bývalý kolega, který zoufale potřebuje jejich pomoc, aby zabránili Mantikoře v nastolení nového světového řádu. Dvojice se tedy vydává na misi kolem celého světa, aby Mantikoru zastavili a zápolili se svým vztahem založeným na tajnostech, lžích a nebezpečné i nehynoucí lásce.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 45 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Richard Madden (Mason Kane), Priyanka Chopra Jonas (Nadia Sinh), Stanley Tucci (Bernard Orlick), Lesley Manville (Dahlia Archer)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: The Human Enigma

  S01E01: The Human Enigma

  Mason Kane a Nadia Sinhová, elitní agenti nezávislé špionážní agentury Citadela, se střetávají s novou zločinnou organizací jménem Mantikora, a dochází ke katastrofě. O osm let později žije Mason Kane poklidný život jako Kyle Conroy bez jakýchkoliv vzpomínek na svou minulost. Vše se ale změní, když se objeví jeho starý kolega a požádá ho o pomoc se zastavením Mantikory a jejího plánu na nový světový řád.

  28.4.2023
  42 minut
 • S01E02: Spies Appear in Night Time

  S01E02: Spies Appear in Night Time

  Kyle a Bernard se vydávají do New Yorku, aby ukradli kufřík X, který původně patřil Citadele, ze základny Mantikory, než bude moc pozdě. Později se Kyle dozví, že někdo blízký z jeho minulosti je stále na živu, a rozhodne se riskovat vše, aby dotyčnou osobu našel.

  28.4.2023
  40 minut
 • S01E03: Infinite Shadows

  S01E03: Infinite Shadows

  Kyle a Nadia se ocitají ve starém úkrytu Citadely a části jejich minulosti pomalu vybublávají na povrch. Následně zjistí, že jednoho z jejich bývalých spojenců vězní Mantikora v Maroku. Aby ho zachránili, musí nejdříve přesvědčit místního mafiána. Jejich mise se ale dostane do ohrožení, když na povrch vyplavou tajemství z jejich minulosti.

  5.5.2023
  43 minut
 • S01E04: Tell Her Everything

  S01E04: Tell Her Everything

  Po šokujícím odhalení bývalé identity Abby se dozvídáme o vzájemném propletení Masona, Nadie a Celeste a tehdejším děsivém rozhodnutí, které ovlivňuje i současnost. Mezitím Nadia a Kyle vtrhnou do marockého objektu Mantikory, kde riskují životy, aby zachránili jejich kolegu špióna. Radost ze záchrany ale netrvá dlouho. Jsou totiž konfrontováni se závažným obviněním.

  12.5.2023
  39 minut
 • S01E05: Time Renders Us Enemies

  S01E05: Time Renders Us Enemies

  Nadia, Kyle a Carter jsou nuceni se spojit a uprchnout z Mantikory a ochránit kufřík X. Pocity nedůvěry se u jednoho z nich dostanou do bodu varu, což má výbušné následky.

  19.5.2023
  39 minut
 • S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

  S01E06: Secrets in Night Need Early Rains

  Mantikora drží rukojmí a proto Kyle, Nadia a a Carter riskují vše, aby dotyčnou osobu zachránili a přitom překazili plány Mantikory na získání zbraní hromadného ničení. Zatímco se naši hrdinové potýkají s jadernou hrozbou, je odhalena totožnost toho, kdo doopravdy zradil Citadelu, a také nepříjemná skutečnost, že vše, co doposud věděli, byla lež.

  26.5.2023
  49 minut

Nepřehlédněte

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Citadel nebude jen jeden seriál, ale globální franšíza

Téměř za měsíc se můžeme těšit na premiéru novinky Citadel. Ta navíc bude mít mezinárodní dosah, jelikož kolem ní Amazon vybuduje celou špionážní franšízu, jíž budou tvořit mezinárodní spin-offy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama