Colony S02E03: Sublimation

S02E03: Sublimation

S02E03: Sublimation

Will, Devon a Charlie se snaží najít cestu domů. S vidinou, že už se možná znovu neuvidí, se Katie loučí se svou dcerou. Bram si v táboře dělá nové přátele a Maddie najde nový projekt.

cz sk
26.1.2017
780 000
42 minut

Foto: USA Network

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Super dil :-)

29.1.2017 | 15:48:41
ScaryX

Parádní epizoda. Pořád to slušně graduje.

redaktor
29.1.2017 | 13:38:13
bukajik

WOW zo zaciatky som od tohto serialu nemal vysoke ocakavania ale stalo sa z toho fakt slusne scifi kde ako uz povedal panslunicko sa clovek tesi na kazdy dalsi diel . Skvela atmosfera v celom dielo a ta scena na múre to bola sila , rodinne stretnutie na konci moc potesilo som zvedavy co bude dalej.

28.1.2017 | 15:46:57
panslunicko

Čím dál lepší.. :) Ten pocit, kdy skončí díl a jste naštvaní, že musíte čekat další týden – ten pocit nastává. A řekl bych, že i ten pocit je důkazem kvality seriálu. :) Spokojen. :)

27.1.2017 | 21:24:17

Colony
85/100 - 109×

Colony

V nepříliš vzdálené budoucnosti okupují americké Los Angeles cizí stvoření. A jak už to u každé podobné situace bývá, najdou se lidé, kteří se s nepřítelem rozhodnou spolupracovat, ale také lidé, kteří se proti němu vzbouří. Pak ale musí čekat na následky. Svou stranu si teprve hledá rodina, kolem které se děj seriálu točí, jíž jde jen o jedno: přežít.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | USA Network | 42 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Josh Holloway (Will Bowman), Sarah Wayne Callies (Katie Bowman), Peter Jacobson (Alan Snyder), Tory Kittles (Eric Broussard), Amanda Righetti (Madeline Kenner), Alexander Neustaedter (Bram Bowman), Isabella Crovetti (Grace Bowman), Jacob Buster (Charlie Bowman), Kathleen Rose Perkins (Jennifer McMahon), Erin Way (Lindsey), Kathy Baker (Phyllis), Adrian Pasdar (Nolan Burgess), Carl Weathers (Beau), Ally Walker (Helena Goldwin), Paul Guilfoyle (Alexander Quayle)

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás