Colony Okupace se vrátí již tento pátek

Okupace se vrátí již tento pátek

Okupace se vrátí již tento pátek

Tentokrát budeme svědky toho, jak okupace oblasti Los Angeles vůbec začala a poté jak se naši hrdinové budou muset vypořádat s nově hrozícím nebezpečím. Představí se nám i několik nových postav.

8 0
10.1.2017

V úvodu nové série se podíváme na počátek okupace a uvidíme onu zničující invazi a rychlé podrobení lidstva. Dozvíme se, jak se hostitelům podařilo plíživě ustanovit zástupnickou vládu, hájící jejich zájmy. Pokud už nevydržíte déle čekat, pusťte si úvodních 10 minut z první epizody.

Rodinu Willa a Katie čekají nová nebezpeční. Foto: USA Network


Co se nových postav týče, jako náhrada za zástupce Snydera se nám představí Tony Plana (Madam Secretary) coby nový zástupce bloku Los Angeles Alcala. Je to mazaný politik vyzařující charisma a na rozdíl od Snydera mu práce veřejného činitele dokonale sedne. Zatímco Snyder se vydával za osvíceného vůdce a snažil se obyvatelstvu v této těžké době pomáhat, byť zpoza opevněných dveří, Alcala je nemilosrdný a ochotný udělat cokoliv, aby se udržel u moci.
Jessica Parker Kennedy (Black Sails, Secret Circle) ztvární Mayu, odvážnou ženu, která je umístěna v tajném pracovním táboře a je ochotna pro svou víru riskovat cokoliv.
S postavou Morgan, vysoce inteligentní expertky na počítače, jsme se už setkali v závěru první řady. Její představitelka Thora Birch však musela být kvůli jiné roli přeobsazena a její postavu tak převezme Bethany Joy Lenz.
Známá herečka Laura Innes (ER, Event, Awake) si pak zahraje Karen, jejíž život provází tragédie. Nejprve ztráta manžela a syna během invaze, a nyní přijde i o svou dceru.

Will Bowman bude muset bojovat na obou stranách barikády. Foto: USA Network

Osazenstvo ještě doplní Keiko Agena (Lane z Gilmore Girls) coby Betsy, spolupracovnice Willa a Jennifer na Vnitřní bezpečnosti. Je osobou, na kterou se ostatní mohou spolehnout, ale jak se politika během okupace mění, Betsy se ocitne ve velmi nelichotivé situaci. Dočkáme se ještě postavy červeňaka, jehož oddanost projde těžkou zkouškou, a bývalého špióna, který díky svým konexím mezi jednotlivými buňkami odporu pomůže odhalit tajemství o účelu Losangelského bloku. A seznámíme se i s Willovou kolegyní z doby před invazí.

Těšíte se na nové epizody? Jaké plány mají mimozemšťané s naší Zemí? Pusťte si ještě lákavý trailer na novou sérii.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Kamylko

Pokracovanie v prequel style, to ani neviem, ci som v nejakom serialy videl, kazdopadne som zvedavy :)

10.1.2017 | 20:38:03
ScaryX

To zahájení invaze bude s jistotou jen v prvním díle. Jestli budou flashbacky pokračovat i potom je otázkou…

webmaster
10.1.2017 | 21:18:29
tomasmachalekkkk

Tak jsem se těšil,že nám emzáka ukáži a ono nic v prvním díle :P

10.1.2017 | 22:54:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Orwellovo 1984 a sedm dalších knih k přečtení

Že je seriál Colony pokračovatelem Orwellova dystopického románu není nutné zmiňovat. Inspiraci ale nacházel i v několika dalších knižních titulech. Začtěte se s námi do dalších vizí totalitní budoucnosti.

Obrazy propagandy

Obrazy propagandy

Reklama

Oko Velkého bratra

Realita monitorování lidí podle seriálu

Realita monitorování lidí podle seriálu

Jak se zdá, nová série bude z větší části o neustálém dozoru Velkého bratra okupu­jících hostitelů. Při­nášíme vám tedy návod na to, jak se jeho všetečným očím vyhnout nejen v prostředí seriálu, ale i ve skutečnosti. Protože jednou to můžete potřebovat.

Reklama

Nejlepší postavy

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás