Continuum Premiéra třetí série započala novou časovou linii

Premiéra třetí série započala novou časovou linii

Premiéra třetí série započala novou časovou linii

Po dlouhé době se na televizní obrazovky vrátila Ochránkyně Kiera Cameronová, která se vrátila v čase, zůstala uvězněna v minulosti a bez pomoci se nemůže vrátit zpátky ke svému manželovi a synovi. Co přinesla premiéra třetí série?


1 0
23.3.2014

Kiera je stále stejně skvělá

Kiera je drsňačka, ale zdá se, že v nedávné době je vždycky tím posledním, kdo porozumí způsobům cestování časem. Dějová linka nabrala na obrátkách. V době, kdy show představila Freelancers (Cestovatele na volné noze) a Eschera, začal příběh směrovat jiným směrem, pozvolna se začalo odstupovalo od „Kiera vs. Liber8“. Něco podobného jsme mohli zbystřit u této premiéry 3. série. Ukazuje nám, že Freelancers jsou jen malou součástí většího příběhu.

Strážci historie

Když se Alec pošle o týden zpět s cílem zachránit Emily, zamotá s kontinuitou víc, než by mohli Freelancers zvládnout, chtějí využít Kieru pro „očistnou operaci“. Alec má zvláštní vliv na vesmír, časová linii s dvěma verzemi Alecka vytvoří anomálii. A chtě nechtě pro Kieru vzniká úkol odstranit jednoho z nich. Který z nich to bude? Udělat správné rozhodnutí bude nejnebezpečnější. Alec z budoucnosti již změnil některé body budoucnosti, když Kellogga vyzval ke zbavení se Eschera.


Cestou Kiery a Aleca o týden zpět se změnilo hodně věcí; to znamená, že některé osoby, o které jsme přisli, obživly. Carlos si nikdy nezničil jeho kariéru a nespojil se s nepřítelem, a Kiera již není uprchlíkem.

Jakou tohle všechno bude mít dohru? Budeme si muset počkat a uvidíme, teď jsme rádi, že máme Continuum zpět na obrazovkách. Co si myslíte o epizodě? Dejte nám vědět dole v komentářích.

Diskuze /4

Gappo

Hodně dobrý začátek, jsem zvědavej na pokračování …

24.3.2014 | 11:52:53
5Mary

Totalni bomba. Konecne ukazali co se stane, kdyz se nekdo vrati do minulosti! Myslela jsem si ze continuum jde do pytle ale tesim se na dalsi dil jak maly dite

24.3.2014 | 15:29:04
Duroleus

Neviete ako je to so sledovanosťou seriálu? (je lepšia, horšia než predchádzajúce série?)

24.3.2014 | 22:17:48
markacek

autori se pokusili otevrit ,,novej,, svet, ale oproti slebe druhe serii doufam, ze se vytanhou…

26.3.2014 | 12:54:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Verze:

  • HDTV.x264-KILLERS

Nezapomeňte epizodu ohodnotit a podělit se o své postřehy a dojmy v diskuzi.

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy