Continuum
85/100 - 115×

Continuum

Vypravte se na hon za teroristy z roku 2077 do současnosti.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Showcase | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Victor Webster (Carlos Fonnegra), Rachel Nichols (Kiera Cameron), Stephen Lobo (Matthew Kellog), Roger Cross (Travis Verta)

Seriál prodloužen na druhou sérii

Seriál prodloužen na druhou sérii

Kanadská stanice Showcase oznámila prodloužení své seriálové jedničky tohoto léta, sci-fi seriálu Continuum, na druhou sérii. Druhá série tohoto fenomenálně úspěšného seriálu bude mít 13 epizod a natáčet se bude v roce 2013.

0 0
25.8.2012

Seriál Continuum měl přes milion diváků každou epizodu a stal se tak seriálovou jedničkou tohoto léta na této stanici. Závěr první série se stal nejsledovanějším finále v historii stanice Showcase.

I u nás v České republice si získal mnoho příznivců, kteří tuto dobrou zprávu jistě vítají s radostí.

Sledovali jste seriál? Zdá se vám, že opravdu finále byl epizodou, která si zasloužila největší sledovanost? Nebo se některým zdá, že se do seriálu vloudila nuda a klišé? Podělte se o své názory v diskuzi!

Diskuze /9

24ron 24

Na túto novinku som čakal 19 dní. Jednoznačne najlepší nový seriál tejto sezóny (tým myslím od septembra 2012), pre mňa určite. Ja som veľký seriálový fanúšik mám ich na konte okolo 30 niektoré sa už aj skončili. Ale koniec continuum ten bol zo všetkých najhorší. Keď sme sa už konečne dozvedeli kto poslal Kieru späť do roku 2012, ja som si aj myslel či to nebude Alec. A keby nedali druhú sériu tak by ma veľmi, veľmi naštvali, lebo som zvedavý prečo ju Alec poslal späť. Nech už je rok 2013 a druhá séria. Ja to ani nevydržím :)

25.8.2012 | 23:28:09
skrok

super, už se těším. Jestli bude druhá série taková jako finále, tak to bude Bomba.

25.8.2012 | 23:30:09
Harfist

Tak rozhodně palec nahoru, zda-li se poslední epizoda zasloužila takový ohlas? Dle mého názoru ne… v seriálu byla spousta skvělých epizod, spousta skvělých momentů. Mně se na Continuu nejvíce líbilo to, že když už jsem si začínal myslet jací jsou teroristé parchanti, vždy se objevil nějaký záznam z budoucnosti, který ukazoval, že byli opravdu ve své době utlačováni (viz. zatýkání v kapli, či potravinové dávky). Takovéto momenty jsem si opravdu oblíbil a považuji je za přednost tohoto seriálu. Další věcí je, že v dnešní době je představa korporátní diktatury velmi aktuální a taktéž velmi zajímavý pohled na demokratický terorismus, ale to už jsem se trochu moc rozepsal. Každopádně je dobře, že bude další série, autoři nám stále mají co ukázat. :)

26.8.2012 | 9:02:09
1Bobesh1

Continuum pro mě je překvapním léta.. když jsem si četl o čem to je, říkal jsem si to bude blbost.. Po první epizodě mě to nadchlo! Konec byl velmi zajímavý a jsem zvědav, jak na to navážou dál. Vysokou sledovanost si zasloužil téměř každý díl této série, takhle by se měly dělat mini série → každý díl byl o něčem, akční, plný zvratů.. né jak to známe od komerčních stanic → slušnej Pilot, pak dlouho nic a těsně před koncem se to rozjede..

admin
26.8.2012 | 10:06:36
Clear

Mně se líbí k té akční a sci-fi lince, že tady nechybí i ta konspirace a teorie, což mi třeba u seriálu Falling Skies dost chybí. Tam je totiž nahrazena dost rodinnými záležitostmi a těch v Continuu tolik není. Trochu mi Continuum připomíná seriál V, který jsem měla moc ráda. Jsem nadšená, že seriál bude pokračovat a strašně zvědavá, co si na nás scénáristé vymyslí a jak to herci zahrají. :-)

26.8.2012 | 10:16:08
Zizas

Až v roku 2013? sa zbláznili ?!

26.8.2012 | 18:51:16
LeightonMee

Konečně, super zpráva, potěšili jste mě a tento serial si diváky určitě zaslouží. Pro mě osobně jednoznačně 1 co se týče novinek tohoto léta. Ale bude to dlouhý čekání :D

27.8.2012 | 19:50:16
thera

Souhlasím, perfektní scifi oživení léta. Finále skutečně supr, ačkoli mě se víc líbil díl předposlední.

čestný člen redakce
29.8.2012 | 8:25:29
lightbrand2

Průměrný díl, nejlepší byl asi kamarád šílenec. Jinak se tam prakticky nic zajmavého nestalo. To, že poslal zprávu sám sobě, mě bylo jasné už z předchozího dílu. Škoda, že stroj času byl jenom hromada šrotu. Docela by mě zajímal návrat zpět do budoucnosti. A od 2. série čekám, že se ponese ve stejném duchu, hodila by se nová postava či skupina, které bych mohl fandit a mohl si ji oblíbit.

6.2.2013 | 2:45:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E06: Final Hour

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Jak funguje cestování časem?

3 teorie cestování časem

3 teorie cestování časem

Zajímalo vás někdy, jak probíhá cestování časem? Ve filmech a knihách existuje mnoho teorií o cestování v čase. My se vám pokusíme objasnit princip „tří základních“.

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama