Dark S03E08: Paradise

S03E08: Paradise

S03E08: Paradise

Závěrečná epizoda seriálu Dark: Adamovi je z druhého konce odhaleno, jakým způsobem je všechno propojené. Nyní konečně může rozetnout uzel.

cz sk
27.6.2020
1 hodina 13 minut

Režie: Baran bo Odar
Scénář: Jantje Friese

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
honza03

Není moc seriálů se zvládnutým koncem. Darku se to přes všechny šílenosti podařilo tak jako snad ještě nikomu, už jenom za to patří poslední sérii plný počet…

7.7.2020 | 21:37:07
Negan_Grimes

Nie najlepšie, ale napriek tomu skoro dokonalé! Od čias Lost sme tu také niečo nemali. Tretia séria bola trocha chaotická, ale ten posledný diel všetko napravil Super!

7.7.2020 | 9:07:13
Virus

A jo, že mě ta třetí série nebavila, tak jsem to musel dokoukat. Co jeden den mělo počátek, muselo nenávratně mít další den svůj konec. :-) Jako už dlouho jsem skoro nonstop nepročučel víkend, abych sjel nějaký seroš. Tohle má krásně „jen“ 3 série a stálo to za to. Co jsem nečekal bylo, že budu tak silně lapen vyprávěním. Za mě supr, pořád se něco děje. Výsledek už jsem si občas představoval během sledování každé série a konec byl takovým spojením všeho a byl super. Přál jsem jim lepší, to ale přeji vždy. :-) Co ve mě ale dlouho zůstane, je zakončení života Kathariny v Adamově světě, to bylo drsný. No, kdyby někdo něco nevěděl, ptejte se. ;-)

6.7.2020 | 23:26:46
Steve23x

První dvě série 100%.
Třetí série 60%.
Poslední dva díly 80%.

6.7.2020 | 15:52:00
WILLIAM_MOINSPIELD

Takové umělecké dílo se nerodí každý den. Tomu, kdo to celý vymyslel posílám obří dík. Pár věcí mi je ještě nejasných, tak doufám, že má ještě někdo chuť postupně všechno prodiskutovat v komentářích.

6.7.2020 | 14:09:11
Magdalena888

i v propletenci je hlavní důvod boj dvou světů, které vytvořeny bojují pro přežití, aby konec dokázal, že když dva bojují vyhraje ten třetí – ke kterému to musí dojít, aby se ukončila bojující smyčka a vyhmátnout bod kdy se začalo všechno uzlovat. Složitý a neuvěřitelný seriál, který nemá obdoby, který se ukočíroval do pointy nálezu počátku. Velmi náročný ale úžasný, nic takového jsem ještě neviděla a to jsem dlouhodobý fanda takových seriálů

4.7.2020 | 8:30:05
imboz

Nejdůležitější otázka zůstává nezodpovězená. Co se stalo Wollerovi s okem?

3.7.2020 | 21:41:21
Angi

To jste toho moc neviděli teda. První polovina, nebo spíše třetina ještě šla. Usnul jsem ve 39. minutě, kdy to ještě bylo trochu zajímavé. Když jsem to pak ráno dokoukal, tak jsem zjistil, že jsem vlastně o nic nepřišel. Zbytek dílu naprostá nuda. Třetí série nebyla zdaleka dokonalá, často podkopávala sama sobě nohy. Dost věcí zůstalo nevysvětlených a působilo to, jako kdyby tvůrci měnili směr kterým chtějí jít za pochodu. Ještě jedna série a bylo by z toho další Lost. Z naprostého vrcholu první série až na dno.. fajn, že to típli už teď, kdy se jim povedlo ukončit seriál na nadprůměrné úrovni. Nicméně ve třetí sérii vykrádali sami sebe, neustále předkládali už předložené koncepty oživené jednou, či dvěma novými myšlenkami. Na složitém propletenci family tree ve výsledku nezáleželo.

3.7.2020 | 7:28:57
Brani

Dosť som mal obavy, že sa to na základe poslednej časti druhej série vyberie smerom fatálne prekombinovaným a dopadne to veľmi zle ako pri The Lost. Ale zakončili to dôstojne musím uznať. Čo ma ale vyrušilo, že vôbec som sa nedozvedel, že prečo a načo unášali tie deti a pálili im tie oči/tvár. Toto ma najviac zaujímalo a vôbec to nebolo nikde vysvetlené :( Škoda. Chcel by som vedieť pointu toho.

30.6.2020 | 19:36:20
mrkva08

Skvělý. Nejlepší ukončení seriálu co jsem zatím viděl.

30.6.2020 | 12:08:02
1

Dark
96/100 - 203×

Dark

Dark se odehrává v německém městě, ve kterém zmizí dvě děti, což rozbije vztah mezi čtyřmi rodinami a odhalí dvojité životy některých z nich.

Německo | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Sci-fi
hrají
Angela Winkler (Ines Kahnwald), Oliver Masucci (Ulrich Nielsen), Jördis Triebel (Katharina Nielsen), Karoline Eichhorn (Charlotte Doppler), Maja Schöne (Hannah Kahnwald), Sebastian Rudolph (Michael Kahnwald), Louis Hofmann (Jonas Kahnwald), Moritz Jahn (Magnus Nielsen), Lisa Vicari (Martha Nielsen), Tatja Seibt (Jana Nielsen), Walter Kreye (Tronte Nielsen), Daan Lennard Liebrenz (Mikkel Nielsen), Stephan Kampwirth (Dr. Peter Doppler), Hermann Beyer (Helge Doppler), Carlotta von Falkenhayn (Elisabeth Doppler)

Sleduj Dark na Netflixu

Třetí sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme. Nově si na Netflixu můžete vybrat profilový obrázek z ikonek graficky stylizovaných do seriálu Dark.

Netflix | Ohodnoťte seriál | Kvízy | Diskuze | Třetí série | Trailer | Rekapitulace 

Zopakujte si první a druhou sérii

Reklama

Novinky z Windenu

Dark ve velkolepém zakončení nastaví mnohem temnější tvář. Závěrečná fáze nabídne odpovědi na všechny palčivé hádanky

Dark ve velkolepém zakončení nastaví mnohem temnější tvář. Závěrečná fáze nabídne odpovědi na všechny palčivé hádanky

Německý seriálový unikát Dark se s námi za necelých pár dní rozloučí třetí řadou, která nabídne překvapivé odpovědi na důležité otázky, které vás při sledování ani nenapadlo si položit. Avšak jak bude vypadat vydlážděná cesta pro závěrečnou pouť, vám zodpovíme již nyní.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty