Dark Ulrich Nielsen

Ulrich Nielsen

Ulrich Nielsen

Policista a otec Magnuse, Marthy a Mikkela.

Sezóny 1
2017 - 2018

Ulrich je vzpurný mladík. Nebojí se vypustit svou temnou stránku na světlo. V roce 1986 zmizel jeho bratr Mads, když měl pouhých 12 let. V současnosti, tedy v roce 2019, je stále nezvěstný. Ulrich se oženil se svou láskou ze střední školy, s Katharinou. Společně měli tři děti: Magnuse, Marthu a Mikkela. Ulrich pracuje jako policista v městečku Winden.

(Ulrich v roce 1986 a v roce 2019. Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Bezkonkurencne pro me nejlepsi postava, doufam, ze se odtamtud nejakym zpusobem dostane (zajimalo by me v au, kdyby se na zpatecni ceste stavil do ‘86, sbalil Mikkeho, jaky by to nasledne melo dopad na cely pribeh, jestli by treba Ulrich neprevzal Jonasovu roli, nebo by se potom proste zblaznil; i kdyz to mozna uvidime tak ci tak).

6.2.2018 | 23:36:38

Sleduj Dark na Netflixu

Třetí sérii si můžete pohodlně pustit a užít na Netflixu s českou podporou, proto překlad připravovat nebudeme. Nově si na Netflixu můžete vybrat profilový obrázek z ikonek graficky stylizovaných do seriálu Dark.

Netflix | Ohodnoťte seriál | Kvízy | Diskuze | Třetí série | Trailer | Rekapitulace 

Zopakujte si první a druhou sérii

Reklama

Novinky z Windenu

Dark ve velkolepém zakončení nastaví mnohem temnější tvář. Závěrečná fáze nabídne odpovědi na všechny palčivé hádanky

Dark ve velkolepém zakončení nastaví mnohem temnější tvář. Závěrečná fáze nabídne odpovědi na všechny palčivé hádanky

Německý seriálový unikát Dark se s námi za necelých pár dní rozloučí třetí řadou, která nabídne překvapivé odpovědi na důležité otázky, které vás při sledování ani nenapadlo si položit. Avšak jak bude vypadat vydlážděná cesta pro závěrečnou pouť, vám zodpovíme již nyní.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty