Downton Abbey (Panství Downton)
97/100 - 94×

Sledovat

Downton Abbey(Panství Downton)

Jaké by to bylo žít na anglickém panství v době vlády krále Jiřího V. poté, co ztroskotá loď Titanic? Nahlédněte do životů šlechtické rodiny Crawleyových a jejich početného služebnictva, kteří žijí na panství Downton.

VB | 2010 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | NBC, ITV1 | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Hugh Bonneville (Robert Crawley), Elizabeth McGovern (Cora Crawleyová), Maggie Smith (Violet Crawleyová), Michelle Dockery (Mary Crawleyová), Laura Carmichael (Edith Crawleyová), Jessica Brown Findlay (Sybil Crawleyová), Dan Stevens (Matthew Crawley), Penelope Wilton (Isobel Crawleyová), Jim Carter (Charles Carson), Phyllis Logan (Elsie Hughesová), Allen Leech (Tom Branson), Joanne Froggatt (Anna Smithová), Brendan Coyle (John Bates), Lesley Nicol (Beryl Patmoreová), Sophie McShera (Daisy Robinsonová)

Sybil Crawleyová

Sybil Crawleyová

Nejmladší dcera Roberta a Cory Crawleyových.

Sezóny 3
2010 - 2012

Základní informace:

  • Celé jméno: Sybil Cora Bransonová (rozená Crawleyová)
  • Rok narození: 1895
  • Současná rezidence: panství Downton, Yorkshire, Anglie
  • Dočasná rezidence: dům Bransonových, Dublin, Irsko
  • Rodinná příslušnost: Crawleyovi, Bransonovi
  • Titul: Lady

Rodinní příslušníci:

Sybil je nejmladší dcerou Roberta a Cory Crawleyových. Všichni v domě, jak rodina tak i služebnictvo, ji považují za toho nejmilejšího a nejlaskavějšího člena rodiny. Zajímá se o druhé, pečuje o ně a pomáhá jim (během války se dokonce rozhodne stát zdravotní sestrou). Má své vlastní názory na politiku a nesouhlasí s rozdíly v postavení mezi lidmi, a proto jedná se služebnictvem jako se sobě rovnými. Díky tomu se i sbližuje s šoférem Tomem Bransonem, který pochází z Irska a má také své politické názory, které se v mnohém podobají těm Sybiliným. Jejich pouto dojde až k tomu, že se rozhodnou vzít, a to i přes nesouhlas její rodiny. Když jí navíc rodiče přinutí vybrat si mezi nimi a životem privilegovaných a na druhé straně Tomem a obyčejným životem, vybere si raději lásku.

Společně odjedou do Irska, ale později se kvůli místním nepokojům vrátí a urovnají své vztahy s Crawleyovými. Avšak během porodu své dcery má Sybil komplikace a důsledkem toho umírá. To ochromí celou domácností, avšak na druhou stranu to přiměje rodinu se semknout více k sobě, což zahrnuje i Toma, který se do této chvíle netěšil vřelému přijetí od Roberta. Na Sybilinu památku pojmenuje Tom jejich dceru po ní.

Foto: ITV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TaLu

Škoda, že nebylo možné sledovat další vývoj postavy, ale tak to někdy v životě i seriálech chodí.

26.10.2015 | 19:48:52

Filmová pokračování

Reklama

Nejoblíbenější členové šlechty

Nejoblíbenější členové služebnictva

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama