Dynasty (2017) Blake Carrington

Blake Carrington

Blake Carrington

Miliardář a patriarcha rodiny Carringtonů.

Sezóny 2
2017 -

Blake Carrington je bohatý vlastník firmy Carrington Atlantic, čerstvý manžel Cristal Floresové a otec Fallon a Stevena Carrintonových. Je schopným byznysmenem, který je ochoten jít si tvrdě za svým, ale také je milujícím otcem a manželem. Nicméně musí občas se členy své rodiny manipulovat, aby zjistil, zda mu v něčem nelžou. Avšak pro jejich ochranu je odhodlaný učinit cokoliv, jelikož nechce, aby se nějak pošpinila pověst rodiny.

Z minulosti si nese špatnou zkušenost z prvního manželství s Alexis Carringtonovou a také má konfliktní vztah se svým otcem, který byl na své děti mnohem přísnější než je nyní Blake.


Foto: The CW

Blake Carrington je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hledáme překladatele

Epizoda S03E01: Guilt Trip to Alaska

Jelikož Netflix bude vysílat Dynasty na svém kanále až v červnu 2020, nebudou do té doby od nich titulky. Proto hledáme někoho, kdo by se toho rád ujal už nyní. Jestliže máte o tvorbu titulků k Dynasty zájem, napište zprávu @tominotomino.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Třetí série oficiálně povýšila čtyři postavy

Třetí série oficiálně povýšila čtyři postavy

Vrátila se nám třetí série Dynasty a s ní přichází i pár změn, jelikož se za hlavní postavy začínají odteď považovat další čtyři herci. Aktuálně tak jsme celkem na jedenácti postavách. Navíc jsme se dočkali informace, jestli brzy uvidíme Alexis.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny