Dynasty (2017) (Dynastie)
81/100 - 29×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Cristal Jennings

Cristal Jennings

Skutečná Cristal Flores, která darovala svou identitu Celii Machado.

Sezóny 1
2018 - 2019

Cristal Jenningsová, za svobodna Cristal Floresová, se provdala za Mark Jenningse. Jejich vztah skončil rozvodem, nicméně Cristal si nechala současné příjmení.

Jednou v mexické nemocnici narazí na Celii Machadovou, která uprchla z Venezuely, a zkamarádí se. Cristal jí dokonce přenechá své jméno za svobodna, aby se Celia mohla vydat do Ameriky.

Cristal se poté sama přesunula do USA, kde začala žít ve městě Sedona v Arizoně. Zde pracuje ve welness centru zaměřeném na zdraví a rehabilitace. Také se zajímá o rodinu Carringtonů, která žije v Atlantě a čte a sleduje všechny novinky o této rodině.

Když se dozví, že Celia zemřela, jede navštívit Carringtonovi, kteří ji nejdříve považují za další ženu, která o sobě tvrdí, že je pravá Cristal Floresová. Cristal jim ale vysvětlí, že je to opravdu ona a ukáže i fotografii, na které je společně s Celií. Rozhodne se chvíli zůstat u Carringtonů, ale když si uvědomí, že Blake v ní nyní vidí jen náhradu za Celii, rozhodne se vrátit do Arizony. Tam však zjistí, že zdravotní středisko bylo někým odkoupeno a zavřeno. Tím někým je Blake, který ho koupil, aby tím přiměl Cristal se vrátit k nim. Blake s Cristal se postupně sbližují a jejich vztah vyústí v zásnuby. Carringtonovi ji také mezi sebe rádi přijali, pouze Blakeova bývalá žena Alexis stojí proti ní. A své nesympatie vůči té druhé si dávají často najevo.

Foto: The CW

Cristal Jennings je:

  • snoubenkou Blakea Carringtona
  • bývalou manželkou Marka Jenningse
  • dcerou Sylvia Florese
  • sestrou Roberta „Beta“ Florese

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E22: Catch 22

cz100%
DOKONČENO

Místní titulky pro vás připravovaly @Daniela97 a @kijemome. Další titulky pocházejí z Netflixu.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama