Dynasty (2017) (Dynastie) Cristal Jennings

Cristal Jennings

Cristal Jennings

Skutečná Cristal Flores, která darovala svou identitu Celii Machado.

Sezóny 1
2018 - 2019

Cristal Jenningsová, za svobodna Cristal Floresová, se provdala za Mark Jenningse. Jejich vztah skončil rozvodem, nicméně Cristal si nechala současné příjmení.

Jednou v mexické nemocnici narazí na Celii Machadovou, která uprchla z Venezuely, a zkamarádí se. Cristal jí dokonce přenechá své jméno za svobodna, aby se Celia mohla vydat do Ameriky.


Cristal se poté sama přesunula do USA, kde začala žít ve městě Sedona v Arizoně. Zde pracuje ve welness centru zaměřeném na zdraví a rehabilitace. Také se zajímá o rodinu Carringtonů, která žije v Atlantě a čte a sleduje všechny novinky o této rodině.

Když se dozví, že Celia zemřela, jede navštívit Carringtonovi, kteří ji nejdříve považují za další ženu, která o sobě tvrdí, že je pravá Cristal Floresová. Cristal jim ale vysvětlí, že je to opravdu ona a ukáže i fotografii, na které je společně s Celií. Rozhodne se chvíli zůstat u Carringtonů, ale když si uvědomí, že Blake v ní nyní vidí jen náhradu za Celii, rozhodne se vrátit do Arizony. Tam však zjistí, že zdravotní středisko bylo někým odkoupeno a zavřeno. Tím někým je Blake, který ho koupil, aby tím přiměl Cristal se vrátit k nim. Blake s Cristal se postupně sbližují a jejich vztah vyústí v zásnuby. Carringtonovi ji také mezi sebe rádi přijali, pouze Blakeova bývalá žena Alexis stojí proti ní. A své nesympatie vůči té druhé si dávají často najevo.

Foto: The CW

Cristal Jennings je:

  • snoubenkou Blakea Carringtona
  • bývalou manželkou Marka Jenningse
  • dcerou Sylvia Florese
  • sestrou Roberta „Beta“ Florese

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E01: That Unfortunate Dinner

cz66%

Titulky pro vás připravují: @Daniela97 a @tominotomino

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Carringtonovi z obrazovek jen tak nezmizí

Carringtonovi z obrazovek jen tak nezmizí

Ačkoliv ještě čtvrtá série ani nezačala, už nyní si můžou Carringtonovi oddechnout, jelikož The CW oznámilo, že prodlužuje seriál pro pátou sérii. Přestože na domovské stanici seriál sledovaností nijak nezáří, tak díky streamovaní na Netflixu se těší velikému úspěchu.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny