Dynasty (2017) (Dynastie) Cristal Jennings

Cristal Jennings

Cristal Jennings

Skutečná Cristal Flores, která darovala svou identitu Celii Machado.

Sezóny 1
2018 - 2019

Cristal Jenningsová, za svobodna Cristal Floresová, se provdala za Mark Jenningse. Jejich vztah skončil rozvodem, nicméně Cristal si nechala současné příjmení.

Jednou v mexické nemocnici narazí na Celii Machadovou, která uprchla z Venezuely, a zkamarádí se. Cristal jí dokonce přenechá své jméno za svobodna, aby se Celia mohla vydat do Ameriky.


Cristal se poté sama přesunula do USA, kde začala žít ve městě Sedona v Arizoně. Zde pracuje ve welness centru zaměřeném na zdraví a rehabilitace. Také se zajímá o rodinu Carringtonů, která žije v Atlantě a čte a sleduje všechny novinky o této rodině.

Když se dozví, že Celia zemřela, jede navštívit Carringtonovi, kteří ji nejdříve považují za další ženu, která o sobě tvrdí, že je pravá Cristal Floresová. Cristal jim ale vysvětlí, že je to opravdu ona a ukáže i fotografii, na které je společně s Celií. Rozhodne se chvíli zůstat u Carringtonů, ale když si uvědomí, že Blake v ní nyní vidí jen náhradu za Celii, rozhodne se vrátit do Arizony. Tam však zjistí, že zdravotní středisko bylo někým odkoupeno a zavřeno. Tím někým je Blake, který ho koupil, aby tím přiměl Cristal se vrátit k nim. Blake s Cristal se postupně sbližují a jejich vztah vyústí v zásnuby. Carringtonovi ji také mezi sebe rádi přijali, pouze Blakeova bývalá žena Alexis stojí proti ní. A své nesympatie vůči té druhé si dávají často najevo.

Foto: The CW

Cristal Jennings je:

  • snoubenkou Blakea Carringtona
  • bývalou manželkou Marka Jenningse
  • dcerou Sylvia Florese
  • sestrou Roberta „Beta“ Florese

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S04E22: Filled With Manipulations and Deceptions

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje @Daniela97.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Dynasty přichází o jednu hlavní postavu

Dynasty přichází o jednu hlavní postavu

To, co nám bylo předkládáno už od počátku čtvrté řady, tedy úmrtí jedné z hlavních postav, se ve třináctém díle naplnilo. Jedna postava skutečně zemřela a pro jejího hereckého představitele to byla v seriálu konečná.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny