Dynasty (2017) (Dynastie)
82/100 - 26×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Alexis Carrington Colby

Alexis Carrington Colby

Bývalá manželka Blakea Carringtona a současná manželka Jeffa Colbyho.

Sezóny 2
2019 - 2021

Alexis je bývalou manželkou Blake Carringtona a matkou jejich tří dětí. Dlouhé roky žila pryč od své rodiny, dokud se k nim po 11 letech nevrátila. Po několika událostech se ji její syn Adam pokusil zabít tím, že jí strčil hlavu do krbu. Nicméně přežila, ale potřebovala plastiku obličeje. (Více o dřívějších Alexisiných událostech najdete v jejím dřívějším profilu.)

Nejprve si Alexis nechala přetvořit obličej do podoby své dcery Fallon a se svým synem Adamem došli ke smíření. Její rodina se ale nemohla smířit s tím, že nyní Alexis připomíná Fallon a Alexis se proto rozhodla utéct do Evropy, aby si zde nechala svou tvář znovu předělat, tentokrát do podoby, kterou jí nebude vybírat Adam.


Když později dojde k soudu Blakea Carringtona, Alexis znovu přijíždí do Atlanty s novou tváří a dokonce i novým manželem – Jeffem Colbym. Ti se na veřejnosti chovají jako zamilovaný pár, ale celé jejich manželství je pouhou obchodní dohodou. Navzájem si pomáhají, aby se pomstili Blakeovi. Alexis ale pomalu začíná cítit ke svému novému manželovi čím dál větší náklonnost, on k ní ale zůstává chladný.

Foto: The CW

Alexis Carringtonová Colbyová je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S05E03: How Did The Board Meeting Go?

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Daniela97 a @kijemome.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Překladatelka na další díly nebude mít tolik času, tak kdyby jí chtěl někdo s překládáním pomoci, bude ráda. Zájemci kontaktujte do zprávy @tominotomino.

Nepřehlédněte

Carringtonovi popáté a naposled

Carringtonovi popáté a naposled

Seriál Dynasty se bude muset rozloučit s fanoušky se svou aktuální pátou sérií, neboť bylo potvrzeno, že šestou mu už stanice nenadělí. Nicméně natáčení stále probíhá, takže je možné, že bude konec poupraven, aby se dočkal úctyhodného konce a nezavršil své vysílání nějakým cliffhangerem.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama