Dynasty (2017) (Dynastie) Liam Ridley

Liam Ridley

Liam Ridley

Muž, který figuruje jako Fallonin manžel. Svůj sňatek sice anulují, ale začnou k sobě cítit náklonnost.

Sezóny 4
2018 - 2021

S Liamem se seznamujeme na svatbě Fallon a Jeffa Colbyho. Je tam jako Fallonin kamarád a doprovod pro Sama. Fallon ale oznámí, že je sňatek mezí ní a Jeffem neplatný, neboť den předtím se provdala právě za Liama. Jelikož její plán vyšel, tak už Liama nepotřebuje a spolupracují na anulování jejich sňatku. Než k tomu však dojde, tak předstírají před veřejností, že jsou milující se manželé.

Během toho se sbližují a začnou spolu doopravdy randit. Během jednoho večírku Liama konfrontuje Fallonina matka Alexis, že zjistila, že je Liam spisovatel jménem Jack Lowden, který píše o dysfunkční rodině. Fallon si proto ihned myslí, že píše o její rodině a rozejde se s ním. Následně se ale rozhodne říct pravdu Alexis, a to, že nepíše o Carringtonech, ale o své vlastní rodině, která je ještě horší než ta jejich. Dá jí také svůj rukopis s nadějí, že mu jednou Fallon odpustí, a poté odjíždí z Atlanty. Alexis ale tento rukopis spálí.


Liam opět přijíždí na svatbu Sama a Stevena a Liam se se vším svěřuje Fallon, tedy že píše o své zámožné rodině Van Kirkových. Také přizná, že je do ní zamilovaný. Když si Fallon uvědomí, kdo jsou Van Kirkovi, tak se rozhodne, že této rodině prodá firmu Carrington Atlantic. Tato rodina si však stále myslí, že jsou Liam a Fallon manželé, a proto musí nadále předstírat své manželství, což přinutí Fallon opět uvažovat nad svými city k Liamovi.

Foto: The CW

Jack Liam Ridley-Lowden je:

  • bývalým manželem/snoubencem Fallon Carringtonové
  • synem Laury Van Kirkové a Johna Lowdena (†)
  • nevlastním synem George
  • synovcem Maxe Van Kirka (†) a Mory Van Kirkové
  • nevlastním bratrem Connora

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tynka.jouklova

Liam je prostě zlatíčko. Občas se sebou nechá zametat, ale ve spoustě seriálů zametá chlap s ženskou a nikomu to nevadí.

redaktor
18.7.2021 | 15:36:20
Car

he is perfect

21.4.2019 | 0:33:14

Stav titulků

Epizoda S04E22: Filled With Manipulations and Deceptions

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje @Daniela97.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit v jejím profilu.

Nepřehlédněte

Pátá série odstartuje ještě letos

Pátá série odstartuje ještě letos

Je to teprve měsíc, co skončila čtvrtá řada, a zdálo se, že si budeme na pátou řadu muset počkat až do jara. To ale nebude tak úplně pravda, jelikož část nové série uvidíme ještě letos.

Reklama

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny