Dynasty (2017) (Dynastie)
81/100 - 29×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Cristal Jennings Carrington

Cristal Jennings Carrington

Blakeova třetí manželka, která je i skutečnou Cristal Flores z Mexika.

Sezóny 3
2019 - 2022

Cristal Jenningsová je skutečnou Cristal Floresovou, za kterou se vydávala Celia Machado, její bývalá nejlepší kamarádka. Cristal se provdala za Marka Jennigse, ale jejich vztah skončil rozvodem. Následně se vydala žít do USA. (O počátcích postavy v seriálu se můžete dočíst v jejím původním profilu.)

Poté, co se její svatba s Blakem poprvé nepodaří, jelikož je konfrontuje Fallon a potápěči objeví v jezeře u sídla Carringtonových dvě těla, se Blake dostává do vězení. Cristal ho zde navštěvuje a hledá způsob, jak ho odtamtud dostat. Cristal se už dlouhou dobu snaží Blakea přesvědčovat k tomu, aby byl svou nejlepší verzí a držel se dál od kriminálních aktivit, ale bohužel v tom nemůže úplně vyhovět. A stejně tak občas i ona samotná, jelikož pro svou rodinu je schopna udělat velké věci. To je částečně i důvod, proč se ona a Blake rozhodnou vzít narychlo ve vězení, aby Cristal nemohla být předvolána soudem k tomu, aby proti svému manželovi svědčila. V tuto chvíli také přebírá jméno Carringtonová.

Cristal má se členy Blakeovy rodiny komplikovaný vztah, kdy je chvíli s někým zadobře, chvíli se moc nemusejí a pak se třeba jejich vztah zase tak nějak udobří. Avšak vztah, který je stále na ostří nože, je ten s Blakeovou bývalou ženou Alexis, které se pořád daří nějak dostávat mezi ni a jejího manžela a vyvolávat v jejich životě komplikace. I kvůli tomu se jejich manželství postupem času zhoršuje a oni se od sebe vzdalují, což nakonec vyústí v to, že oba s někým navážou nemanželský poměr.

Foto: The CW

Cristal Carringtonová je:

  • manželkou Blakea Carringtona
  • bývalou manželkou Marka Jenningse
  • dcerou Sylvia Florese
  • sestrou Roberta „Beta“ Florese
  • nevlastní matkou Adama, Stevena Fallon Carringtonových

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama