Dynasty (2017) (Dynastie)
81/100 - 29×

Dynasty (2017)(Dynastie)

Fallon Carringtonová je dcerou miliardáře Blakea Carringtona a brzy se má stát novou provozní ředitelkou rodinné společnosti. Cestu jí však zkříží Cristal, otcova nová nastávající, což zažehne spor v rodině.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Elizabeth Gillies (Fallon Carrington), Grant Show (Blake Carrington), Daniella Alonso (Cristal Jennings Carrington), Sam Underwood (Adam Carrington), Elaine Hendrix (Alexis Carrington Colby), Rafael de la Fuente (Samuel Jones), Adam Huber (Liam Ridley), Alan Dale (Joseph Anders), Maddison Brown (Kirby Anders), Robert Christopher Riley (Michael Culhane), Sam Adegoke (Jeff Colby), Michael Michele (Dominique Deveraux), Wakeema Hollis (Monica Colby), James Mackay (Steven Carrington), Ana Brenda Contreras (Cristal Jennings)

Dominique Deveraux

Dominique Deveraux

Jeffova a Moničina matka, která je v dětství opustila a odjela za hudební kariérou do New Yorku.

Sezóny 4
2019 - 2022

Dominique, skutečným jménem Millie Colbyová, má vše potřebné k tomu, aby se stala celebritou – talent, vzhled a spoustu tajemství. Je matkou Jeffa a Monicy Colbyových, které opustila, když byl její manžel Cecil přesvědčen, že ho podvádí s Blakem Carringtonem a dokonce se ho pokusil zabít, za což skončil ve vězení. Millie strávila posledních deset let v New Yorku, kde si šla za hudební kariérou a přijala umělecké jméno Dominique Deveraux.

Až později vyšlo najevo, že Dominique s Blake žádnou aférku neměla, ale že je ve skutečnosti jeho nevlastní sestrou. Thomas Carrington měl totiž poměr se svou sekretářkou, s kterou se mu narodila právě Dominique. Když Dominiquin syna Jeffa málem potká smrt, on svou matku kontaktuje a chce, aby se vrátila k nim domů. Monica je ale proti, ale Dominique se i přesto vrátí, aby svůj vztah s dětmi napravila, tedy jak aspoň tvrdí.

Dominique je odhodlaná více se zapojit do rodiny Carringtonových a využít této publicity, aby potají nastartovala hudební kariéru své nevlastní dcery Vanessy a tím i sama nabyla na popularitě. Vyžívá se ve skandálech, kterými na sebe a členy rodiny strhává pozornost, a když je šance, domluví se s médii, aby to natočili a ona za to shrábla peníze. Je totiž velmi sebestředná a sobecká, avšak na druhou stranu velmi inteligentní a dokáže plánovat hodně dopředu.

Foto: The CW

Dominique Deveraux je:

  • dcerou Thomase Carringtona a Lo
  • nevlastní sestrou Blakea Carringtona
  • bývalou manželkou Cecila Colbyho
  • matkou Jeffa a Monicy Colbyových
  • nevlastní matkou Vanessy Deveraux
  • bývalou manželkou Vanessina otce

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Finále si nenechá ujít ani jedna zapomenutá postava

Mezi atlantskou smetánku zamíříme už jen jednou, jelikož je před námi závěrečný díl celého Dynasty. A takovou příležitost si nemohl nechat ujít ani jeden herecký představitel, jehož postava do děje už dlouho nijak nezasáhla.

Reklama

Úvodní znělka

1. série

Thumbnail Play icon

2. série (verze 1)

Thumbnail Play icon

3. série

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama