Echo
0/100 - 0×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový

Echo odstartuje svůj seriál už v listopadu a stanice uvede všechny epizody naráz, máme se obávat?

Echo odstartuje svůj seriál už v listopadu a stanice uvede všechny epizody naráz, máme se obávat?

Již za pár týdnů se dočkáme seriálu Secret Invasion, o kterém slyšíme jen chválu. V listopadu se dočkáme seriálu Echo, který zatím vzbuzuje více obav než jistoty. A oficiální zprávy od Marvel Studios nás v tom jen utvrzují. Stanice vypustí všech šest epizod naráz.

8 0
17.5.2023

Po včerejší radostné (a pro někoho smutné) zprávě tu máme další, která se týká seriálu Echo. Toho se nakonec dočkáme už letos a konkrétně ho uvidíme 29. listopadu 2023. Zajímavá a taktéž překvapivá zpráva je, že stanice Disney+ uvede všech šest epizod naráz, což je poněkud zvláštní strategie.

Jasně, v minulosti jsme se toho u stanice už dočkali, ale šlo spíše o animované seriály či menší projekty. Toto je vysokorozpočtový hraný seriál, který je potřebný dávkovat. Zničehonic tu ale máme změnu směru a místo epizody každý týden uvidíme všech šest naráz. Proč tomu tak je? To je dobrá otázka a pokusíme se na ni spekulativně odpovědět.

(Echo odstartuje svůj seriál už v listopadu a stanice uvede všechny epizody naráz, máme se obávat? Foto: Disney+)

O seriálu se v posledních týdnech příliš nemluvilo. Zákulisní informátoři vyslídili, že studio úplně není stoprocentně spokojené s kvalitou seriálu. Nikdo ale nechce seriál vyhodit úplně do koše, a tak se dočkáme rychlého uvedení, možná osekané marketingové kampaně a v neposlední řadě vypuštění celé sezóny v jeden den, aby se na ni rychle zapomnělo.

Marvel Studios taktéž dělalo tajemno ohledně premiéry. Nejprve jsme seriál měli vidět v roce 2023, posléze v roce 2024 a nakonec se znovu přehodil na tento rok. Rok 2024 by zřejmě znamenal, že seriál se dočká určitých přetáček, ale zřejmě už studio nechtělo na tento projekt vyhazovat další peníze. Seriál sice uvidíme, ale strategie studia je poněkud zvláštní. Tipujeme, že na projekt se rychle zapomene a Echo zůstane chvíli u ledu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /2

PecaCZE

Tak měl by se objevit Kingping a DD, hlavně ne She-Hulk. Snad na to celý studio zapomene.

17.5.2023 | 18:45:53
Billy the Kid

no raději nepíšu co si myslím…

17.5.2023 | 21:41:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama