Echo
0/100 - 0×

Echo

Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

USA | 2023 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Drama, Komiksový

Skvělá zpráva: Do seriálu Echo skutečně zamíří Daredevil i s Kingpinem

Skvělá zpráva: Do seriálu Echo skutečně zamíří Daredevil i s Kingpinem

Nenápadný projekt// Echo//, který vznikl vlastně úplně náhodou, teď nabírá to nejsilnější možné obsazení. V novém seriálu se můžeme těšit na hrdinu Daredevila a pochopitelně na Wilsona Fiska. Navíc se spekuluje, že se v seriálu objeví další z Defenderů. Kdo by to mohl být?

10 0
8.7.2022

Pokud vás nechával seriál Echo chladnými, tak teď už to tak rozhodně nebude. The Hollywood Reporter potvrdil, že se v připravovaném seriálu, který se stále natáčí, můžeme těšit na postavu Daredevila i Kingpina. Oba jsme už letos viděli v oficiálních projektech MCU. Kingpin sehrál důležitou roli v seriálu Hawkeye, Matt Murdock se stavil na kratičké cameo ve filmu Spider-Man: No Way Home.

(Daredevil a Kingpin se vrací! Obě postavy se objeví v seriálu o Echo. Foto: Disney+)

Pro fanoušky je to skvělá zpráva. Návrat obou postav do MCU by nedával smysl, pokud by je Marvel Studios dále nevyužil. Navíc těžko říci, zda by mladičká Echo dokázala utáhnout svůj vlastní seriál, kdyby se neměla o koho opřít. A Vincent D'Onofrio a Charlie Cox jsou opravdu skvělé posily, které snad dokážou seriál zachránit.

Navíc to není vše. Podle zákulisních drbů by Daredevil měl hledat svou bývalou parťačku z Defenders. Mělo by jít samozřejmě o Jessicu Jones. Podle určitých zdrojů dal Kevin Feige i této postavě zelenou a Jones by se měla vrátit v podání Krysten Ritter. Hned se na seriál mnohem více těšíme, protože z nenápadného seriálu se nakonec stává sakra očekávaný seriál.

Co říkáte na tuto radostnou zprávu?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /7

Kubey

Keď sa nepokazí scenár a zapoja ich tam dobre, tak to bude podľa mňa najlepší MCU seriál. Ešte pls Punishera a bude to paráda :D

#3 percival2
8.7.2022 | 9:23:54
LuciusSVK

Chcel by som návrat Punishera…aspoň tak 4× do roka si vždy pustím 1vú časť z 2hej serie, najlepšie časť ever…

8.7.2022 | 10:43:29
percival2

#1 Kubey: Víc to pokazit, než seriálem Defenders už se to asi nepodaří, takže super :-D

8.7.2022 | 12:13:29
kunko

Presne to som čakal, vedel som že to budú v tomto seriály hrať na guest stars, inak by po ňom neštekol pes, teraz to budeme musieť pozerať :P

8.7.2022 | 14:38:08
Lovecour42

Chci Punishera a ne nudnou JJ!

8.7.2022 | 16:03:59
Dryx cz

Tak super :-)

9.7.2022 | 9:04:03
Meldon

Teď už z toho jen vyškrtnout tu nezajímavou postavu Echo a oznámit to jako plnohodnotnou další sérii Daredevila a začne mě to i zajímat

12.7.2022 | 15:27:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama