Elementary (Jak prosté) Shinwell Johnson

Shinwell Johnson

Shinwell Johnson

Shinwell Johnson je bývalý odsouzenec a člen gangu pro SBK. Byl také pacientem doktorky Watsonové, která mu zachránila život.

Sezóny 1
2016 - 2017

Před mnoha lety byl Shinwell podveden k zabití svého nejlepšího přítele Jameela. Shinwell byl informován, že Jameel byl zrádcem SBK. Pravda byla, že Jameel spal s bývalou přítelkou soupeřícího vedoucího gangu a jedním z podmínek mírového jednání byla Jameelova poprava. Shinwell tenhle plán odhalil, když byl ve vězení, a uvědomil si, že organizace, které věnoval život, viděla jeho a jeho spolupracovníky jen jako jednorázové. Proto se Shinwell rozhodl hledat pomstu.

On a Watsonová se znovu potkali, když byl propuštěn z vězení a dostal podmínečný trest. Joan mu pomohla usadit se do života mimo vězení a současně mu pomohla při pokusu o vybudování vztahu se svou dcerou.


Shinwell byl členem gangu, příležitostně poskytuje informace Sherlockovi a Joan, a tak jim pomáhá s případem. Byl krátce neoficiálním informátorem FBI a poté oficiálním informátorem pro Bronx Gang Squad. Jeho vztah se Sherlockem a Joan ustoupil, když Sherlock zjistil, že Shinwell je zodpovědný za smrt jeho přítele.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E13: Their Last Bow

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravuje tým ve složení @LadyAlex, @matrix17 a @Annie2809.

Titulky vždy sedí na verzi HDTV.x264-FLEET a HDTV.x264-KILLERS.

JAK VLOŽIT TITULKY DO VIDEA?

Nepřehlédněte

Sherlockovo bádání pokračuje

Sherlockovo bádání pokračuje

V předchozích letech nás stanice CBS dlouho napínala, než nám prozradila osud seriálu. Letos se ale rozhodla velmi brzy po premiéře nové série. Sherlock bude mít práci i příští rok.

Reklama

Fotky

Fotky

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás