Elementary (Jak prosté)
81/100 - 89×

Sledovat

Elementary(Jak prosté)

Velmi chytrý a ne úplně nejpříjemnější chlápek se ze současného Londýna přestěhuje do New Yorku a pomáhá místní policii řešit zapeklitější případy. Na každém kroku ho doprovází Dr. Joan Watson (Lucy Liu), kterou jeho otec platí, aby zajistila, že syn už zůstane střízlivý, a které se pomáhání s případy díky své medicínské minulosti zalíbí. Vzhledem k tomu, že chlápkovo jméno je Sherlock Holmes, můžeme očekávat, že úspěšnost newyorské policie prudce poroste…

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Detektivní
hrají
Jon Michael Hill (Detektiv Marcus Bell), Lucy Liu (Dr. Joan Watsonová), Aidan Quinn (Kapitán Thomas Gregson), Jonny Lee Miller (Sherlock Holmes), Natalie Dormer (Jamie Moriartyová), Ophelia Lovibond (Katheryn "Kitty" Winterová), John Noble (Morland Holmes), Nelsan Ellis (Shinwell Johnson), Betty Gilpin (Fiona "Mittens" Helbronová),

Shinwell Johnson

Shinwell Johnson

Shinwell Johnson je bývalý odsouzenec a člen gangu pro SBK. Byl také pacientem doktorky Watsonové, která mu zachránila život.

Sezóny 1
2016 - 2017

Před mnoha lety byl Shinwell podveden k zabití svého nejlepšího přítele Jameela. Shinwell byl informován, že Jameel byl zrádcem SBK. Pravda byla, že Jameel spal s bývalou přítelkou soupeřícího vedoucího gangu a jedním z podmínek mírového jednání byla Jameelova poprava. Shinwell tenhle plán odhalil, když byl ve vězení, a uvědomil si, že organizace, které věnoval život, viděla jeho a jeho spolupracovníky jen jako jednorázové. Proto se Shinwell rozhodl hledat pomstu.

On a Watsonová se znovu potkali, když byl propuštěn z vězení a dostal podmínečný trest. Joan mu pomohla usadit se do života mimo vězení a současně mu pomohla při pokusu o vybudování vztahu se svou dcerou.

Shinwell byl členem gangu, příležitostně poskytuje informace Sherlockovi a Joan, a tak jim pomáhá s případem. Byl krátce neoficiálním informátorem FBI a poté oficiálním informátorem pro Bronx Gang Squad. Jeho vztah se Sherlockem a Joan ustoupil, když Sherlock zjistil, že Shinwell je zodpovědný za smrt jeho přítele.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sherlockovo bádání pokračuje

Sherlockovo bádání pokračuje

V předchozích letech nás stanice CBS dlouho napínala, než nám prozradila osud seriálu. Letos se ale rozhodla velmi brzy po premiéře nové série. Sherlock bude mít práci i příští rok.

Reklama

Fotky

Fotky

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama