Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

S03E02: What's It All About...

S03E02: What's It All About...

V Savoiru propukají zmatky a Emily požádá o pomoc bývalého kolegu. Plány odfrknout si na nóbl galavečeru se ale rychle rozpadají.

sk
21.12.2022
33 minut

Základní info:

Režie: Andrew Fleming
Scénář: Alison Brown

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler), Kevin Dias (Benoît), Jin Xuan Mao (Étienne), Jean-Christophe Bouvet (Pierre Cadault), Paul Forman (Nicolas de Léon), Mona Walravens (Sandrine), Salim Talbi (Paul), Sissi Duparc (Françoise), Nicolas Grandhomme (Jean Marc), Bénédicte Charpiat (Josette),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že mě překvapilo že si Emily udržela praci v Savoiru a nemělo chybu jak Emily zařizovala schuzky ale vždycky narazily na Sylvii a nemělo chybu jak se Emily snažila přimět Sylvii aby se vratila zpět a jsem zvědav jak se bude Sylvii dařit ted když ji opustil jediny klient a nemělo chybu jak Alfie dostal praci u Antoinea a všichni kromě Emily to věděli.

redaktor
22.3.2023 | 14:38:50

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama