Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Emily Cooper

Emily Cooper

Mladá Američanka, která se kvůli pracovní příležitosti přestěhuje do Paříže.

Sezóny 3
2020 - 2022

Emily pochází z malého města, kde její matka vyučovala matematiku a otec byl chovatelem psů. Emily získala titul z komunikace a marketingu a následně byla přijata do marketingové firmy Gilbert Group v Chicagu, kde pracuje pod Madeline Wheelerovou. V tomto městě si také našla svého přítele Douga. Emilyna šéfová Madeline měla strávit rok v pařížské firmě Savoir, aby jim pomáhala při sloučení těchto dvou firem a rozjela marketing mezi americké občany. Jelikož ale zjistí, že je těhotná, nemůže do Paříže odjet a místo ní se této příležitosti ujme Emily.

Emily tak začíná zcela nový život v novém městě a musí se naučit, jak to v této jiné kultuře chodí. A není to vůbec lehké, jelikož v Savoiru ji nikdo nebere moc vážně a spíše si z ní a jejích nápadů na marketingovou strategii (která zahrnuje příspěvky na sociálních sítích) utahují, kvůli jazykové bariéře je obtížné navázat nějaké přátelství a s někým se sblížit, a když už si najde kamarádku a také kamaráda, který se jí velmi zalíbí, zjistí, že tihle dva spolu chodí.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S03E10: Charade

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama