Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Madeline Wheeler

Madeline Wheeler

Emilyna šéfová z chicagské marketingové firmy Gilbert Group.

Sezóny 3
2020 - 2022

Madeline pracuje jako šéfka marketingu ve firmě Gilbert Group, která sídlí v Chicagu. Jejím snem je pracovat v Paříži a už jej má téměř na dosah, neboť má odcestovat do Paříže a díky akvizici dočasně působit v tamní firmě Savoir. Nicméně krátce před plánovaným odjezdem zjistí, že je těhotná a místo sebe tedy pošle do Francie svou podřízenou Emily Cooperovou. Madeline však s Emily udržuje kontakt a když potřebuje s něčím pomoct či poradit ať už v profesním či soukromém životě, je tu Madeline pro ni.

Avšak po několika měsících Madeline do Paříže na krátko dorazí, aby dohlédla na pár obchodních záležitostí. Její příjezd ale vyvolá v Savoiru velký rozruch, neboť Madeline plánuje provést spoustu změn a tím se stává čím dál větším trnem v očích šéfové Savoiru Sylvie Grateauové.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama