Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

S03E06: Ex-en-Provence

S03E06: Ex-en-Provence

Emily s týmem vyrazí na zámek do Provence na luxusní akci, kde je čekají lány levandulí, skvělé jídlo i nečekaný host. A začne to tam mezi nimi jiskřit.

sk
21.12.2022
34 minut

Základní info:

Režie: Peter Lauer
Scénář: Alison Brown & Liz Eney

Hrají: Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Søren Bregendal (Erik DeGroot), Melia Kreiling (Sofia Sideris), Arnaud Binard (Laurent Grateau), Charley Fouquet (Catherine Lambert), David Coburn (Tim Davies), Axel Gallois (Olivier), Nicolas Ullmann (Théodule), Aurélien Boyer (Bernard),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Emily s tim problemem ktery měl Antoine si fakt dobře poradila a to jak šla spolu s Gabrielem do restaurace tak to fakt nemělo chybu že si šefkuchař myslel že jsou par a tu učtenku měla Alfiemu klidně dat vždyt na tom nic neni co si o nich někdo mysli, jinak jsem zvědav jak to bude mit Camille když očividně miluje Gabriela ale i Sofii.

redaktor
22.3.2023 | 17:35:51

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama