Emily in Paris Videa

Videa

 • Trailer k druhé sérii je tady

  Už skoro za měsíc se znovu podíváme do Paříže, kterou nás bude opět provázet expertka na marketing Emily. Ta se už lépe orientuje ve francouzském způsobu života, a to jak v pracovním prostředí, tak i v milostných radovánkách. Avšak nic z toho se neobejde bez komplikací.

  7 0
  18.11.2021 | 22:28tominotominoDiskuze (0)
 • S Emily se podruhé uvidíme v prosinci

  Druhá řada romantické komedie Emily in Paris zná svou premiéru, která je stanovena na 22. prosince. Netflix nám navíc nabídl i první teaser, v němž můžeme vidět Emily, která si zajela na dovolenou do Saint-Tropez. Tu tam však nestráví sama.

  8 0
  25.9.2021 | 23:50tominotominoDiskuze (0)
 • Plnohodnotný trailer k první sérii

  Už jen dva týdny zbývají do premiéry romantické novinky Emily in Paris, a proto si pro nás Netflix připravil pořádnou upoutávku. Emily je Američanka, která se chopí pracovní nabídky v Paříži. Zde se seznamuje s odlišnou kulturou a snaží se vybudovat si nový život.

  2 0
  18.9.2020 | 18:18tominotominoDiskuze (0)
 • Lily Collins v říjnu pojede do Paříže

  V říjnu nám Netflix představí novinku Emily in Paris s herečkou Lily Collins v hlavní roli. Emily je Američanka, která dostane pracovní nabídku v uznávané firmě v Paříži. Zde musí čelit výzvám a přizpůsobit se nové kultuře a zároveň stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

  2 0
  1.9.2020 | 18:44tominotominoDiskuze (1)

Stav titulků

Epizoda S02E10: French Revolution

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z Netflixu, kde můžete seriál rovněž sledovat.

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás