Emily in Paris
87/100 - 59×

Emily in Paris

Emily je dvacátnice a Američanka ze Středozápadu, která se díky nečekané pracovní nabídce přestěhuje do Paříže. Má totiž za úkol poskytnout uznávané francouzské marketingové firmě americký pohled na věc. Dochází tak ke střetu kultur, zatímco se Emily přizpůsobuje životním výzvám v cizím městě a zároveň se snaží stíhat svou kariéru, nová přátelství a milostný život.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Netflix | 30 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Lily Collins (Emily Cooper), Ashley Park (Mindy Chen), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Bruno Gouery (Luc), Samuel Arnold (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie), Kate Walsh (Madeline Wheeler)

Alfie

Alfie

Britský bankéř, který v Paříži pracuje pro anglickou banku a s Emily se seznámí na hodinách francouzštiny.

Sezóny 2
2021 - 2022

Alfie pochází z anglického Hampshiru a má tři bratry. Už od mládí jej zajímá svět financí a také fotbalu a proto není divu, že se vydal po kariérní dráze bankéře. Svou bankou byl poslán do Paříže, aby zde asistoval pařížské pobočce s finančními službami po Brexitu a byl vybrán proto, že nemá ve své domovině nic, co by jej tam vázalo. V Paříži plánuje pobývat jen dočasně, avšak podmínkou jeho pobytu je chození na hodiny francouzštiny. To se mu ale vůbec nelíbí a těmito hodinami a vlastně vším veskrz francouzským opovrhuje. Svou práci sice dělá rád, ale raději by se věnoval hraní fotbalu. Kariéra pro něj totiž není vším, více mu záleží na prožívání samotného života. Na kurzu se rovněž seznámí s Emily Cooperovou, která se i přes jeho sarkastickou a cynickou náturu dostane k jeho srdci a ukáže se, že se uvnitř skrývá milý muž.


Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Emily tu s námi bude ještě minimálně dva roky

Netflix si pro nás dneska nachystal velmi dobré zprávy, neboť oznámil, že se romantická komedie Emily in Paris dočká nejen třetí série, ale i čtvrté. Z toho můžeme usuzovat, že si Emily vede na službě opravdu dobře a má tak před sebou úspěšnou budoucnost.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama